Ekosystém SUISTAIN - normální a smíšená pleť

EKOSYSTÉM SUISTAIN = UDRŽOVACÍ PÉČE.

TENTO VITAMÍNOVÝ SHOT PRO PLEŤ PODPORUJE TRVALOU HARMONII, KTERÁ DODÁ VAŠÍ POKOŽCE MĚKKOST, HYDRATACI A ZÁŘIVÝ VZHLED.

Blissoma_Ecosystem_Symbols_SUSTAIN

Máte normální a smíšený typ pleti, která potřebuje spíše základní kosmetickou podporu?

Jde s vaší pletí vše dobře? Sustain vám pomůže, aby to tak zůstalo. Tato skupina produktů dodává pleti všechny zásadní složky, které pokožka potřebuje, aby zářila. Produkty jsou dobře vyvážené, vytvořené speciálně pro normální pokožku. Podobně jako zdravá strava plná vitamínů, omega mastných kyselin a omlazujících bylinek. Naše chytré receptury poskytují dlouhodobou hydrataci a zároveň prodyšnou konzistenci bez pocitu zátěže na kůži. Kompletní režim Sustain nabízí denní a večerní péči spolu s přirozenými procesy obnovy pokožky. Éterické oleje přidávají čisté, svěží aroma a doplňují benefity bylinek.

3 položek celkem
Blissoma fresh
od 109 Kč

FRESH je jedinečný veganský, nemýdlový, krémový cleanser určený pro denní čištění pleti...

4759
Awake ranni zpevnujici moisturizerjpg
Novinka
od 129 Kč

Hydratovat pleť po ránu je jako jíst zdravou snídani – představte si nás jako svého...

4859
Peace vecerni zklidnujici elixir pro kazdou plet
Novinka
od 129 Kč

PEACE je ideální pleťový moisturizer pro všechny typy pleti a zvláště vhodný pro...

4862

sustain-banner

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném.

Příklad: vaše pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce vám budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu vaší pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je vaše pokožka citlivá. Je-li vaše pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět vám bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma jsou silné a plné účinných látek. Doporučujeme každému, kdo si není jistý výběrem produktů, sestavením kompletní péče, řeší problémy s pokožkou, chce se naučit správně pečovat o svoji pleť nebo se chce nechat pravidelně hýčkat kosmetickým ošetřením organickou kosmetikou, aby se obrátil na našeho dermálního specialistu - i jednorázová Vstupní konzultace vám dokáže nastavit špičkovou denní péči a pomoci vychytat chyby v denní rutině, maličkosti, které ale mohou být příčinou nehezké (nezdravé) pleti.