Jak využít poslední opálení na konci léta a vypadat skvěle?

Hledáte osvědčené rady na postletní make-up? Přemýšlíte, čeho se vyvarovat?  Ráda se s vámi podělím o zkušenosti a tipy, co se líčení na léto týká. Největším prohřeškem asi je, že po celý rok používáme stejný odstín a konzistenci make-upů a pudrů. Jenže je nutné myslet na to, že v létě pokožka potřebuje dýchat a že od sluníčka „chytá“ jiný odstín než v chladnějších měsících. Co tedy s tím?

Naučte se kouzlo konturování obličeje

Myslíte, že dokonalé vystínování a konturování obličeje zvládnou jen profesionální vizážisté? Nenechte se mýlit, také vy si můžete jejich kouzla osvojit. Chce to jen trochu trpělivosti. Inspirací vám mohou být celebrity. Například Kim Kardashian patří mezi „mistryně" konturování. Stačí si pořídit základní pomůcky pro konturování obličeje, tedy bronzerrozjasňovač a můžete začít s líčením.

Jak-Konturovat-Oblicej 

Konkrétní návod?

První krokem je vystínování tváře tmavým make-upem či bronzerem v oblasti pod lícní kostí, zatímco přímo na nich a také po celé oblasti tváře i u kruhů pod očima použijete světlý make-up. Tím docílíte zúžení obličeje a necháte opticky vyniknout lícím kostem. Krok číslo dva spočívá v prosvětlení oblastí kolem brady a úst rozjasňovačem, pomocí něhož vytvoříte plné a sexy rty. Jako rozjasňovač použijte tvářenku, která je skvělá právě na rozjasnění očí, lícních kostí v tomto období. Nakonec make-up zafixujte lehkým pudrem a naličte oči výrazným modrým nebo hnědým stínem černou linkou (opticky si tak zvětší oči). „Třešinkou“ jsou umělé řasy. 
 

/ere-perez-ryzovy-bronzer-tulum-15-g/

/ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka/

/ere-perez-tapiokova-tvarenka/?variantId=10382

Když začíná podzim, stačí lehký styl líčení

Po létě lze opravdu vystačit s rozjasňovačem a bronzerem, které se dají navíc skvěle použít i jako oční stíny. Dobře budou vypadat i oční linky a matné rty, které jsou krásným kontrastem s opálenou pletí a třpytivými víčky. Jak nanáší bronzer se můžete podívat i k blogerce Lucce ze Život podle Lucie.

/ere-perez-tonovaci-balzam-na-rty-s-violkou-3-2-g/

/ere-perez-ryzova-tvarenka-bondi/

/ere-perez-tuzka-na-oboci-s-mandlovym-olejem-1-1-g/