Jak oslavit Valentýna?

Krásná květina, čokoláda a romantická večeře. To jsou dárky, které provází svátek zamilovaných většiny českých párů. Jestli však chcete svůj den zamilovaných oživit, překvapit partnera neobvyklým zážitkem a prožít spolu neopakovatelného Valentýna, mrkněte do našeho článku. V manuálu na dokonalého Valentýna vám prozradíme, jak na to. 

jak_oslavit_Valentyna

Začněte snídaní v posteli

Základem dokonalého Valentýna jsou maličkosti, které mu dodají tu správnou atmosféru. Každý skvělý den začíná perfektním ránem. Přitulit se k tomu druhému ještě v posteli, chvilku se pomazlit a dát si skvělou snídani – klidně v posteli. Připravte své drahé polovičce snídani do postele, na kterou jen tak nezapomene. Zkuste třeba domácí granolu s jogurtem a ovocem, toast s avokádem a ztraceným vejcem nebo kokosové palačinky s ananasem podle receptu Inspired Kitchen. Hned se po ránu budete usmívat od ucha k uchu.

Valentýn je o překvapení – je libo nápad na jedno z nich?

Jednoduchý, který zaručeně překvapí a udělá radost. Než přijde muž domů, dopřejte si pečující koupel s voňavými přírodními oleji a sprchovými gely. Udělejte si chvilku pro sebe a jakmile se vrátí a sedne si na gauč, vyjděte ven.Jen se tentokrát neoblékejte do svého pohodlného oblečení.

Nalaďte se oblíbeným parfémem a nakráčejte si to jen tak, zahalená do svůdných vůní a věnujte se všedním činnostem. Připravte svému milému oblíbené jídlo, vrhněte se ladnými pohyby na úklid domova nebo začněte třeba žehlit prádlo. Zaručujeme, že ho překvapíte a příjemně navodíte tu správnou valentýnskou atmosféru. 

/walden-sada-vzorku-olejovych-parfemu-7x2ml/

/balm-balm-darkovy-set-5-x-5-ml-single-note-parfemu/

Vzrušující valentýnské malování

Pořiďte si jemný štětec a speciální barvy na tělo, které mají různé příchutě. Domluvte se, kdo začne malovat. Uvolněte se, nechte pracovat svou fantazii a dopřejte druhé polovičce vzrušující pohyby štětce na kůži. Tím ale zábava nekončí. Můžete si na sobě doslova pochutnat. Barvy jsou jedlé a potěší nejen vaše chuťové buňky…

A že nejste žádný umělec? V téhle situaci je to úplně jedno – jde o nevšední zážitek z malování a milování.

Čím dalším zpestřit milování?

Den zamilovaných je skvělou příležitostí k obohacení společných zážitků o něco nového. Zpestřete své milování třeba veganskými kondomy a intimními lubrikačními gely od Good clean love. Nabízí několik různých příchutí, které dokonale pozvednou váš sexuální zážitek na jinou úroveň.

Valentýnská masáž, na kterou jen tak nezapomenete

Síla doteku je kouzelná. Má pozitivní účinek nejen pro tělo a psychiku, ale prohlubuje i vzájemný vztah partnerů. Klasické masáže velmi příjemné, ale víte, co je to tantra? Vyzkoušejte tantrickou masáž společně s partnerem nebo zkuste některé její prvky doma.

Co je to tantrická masáž?

Při tantrické masáži se pracuje se sexuální energií celého těla, ale nejde jen o sexuální vzrušení. Jedná se o filozofii a duchovní vědu, která vznikla asi před 5000 lety v Indii. Jde o učení uznávající každého člověka jako celek, který má duši, ducha a tělo. Při tantrické masáži jde o maximální uvolnění a meditaci a pomocí různých rituálů a technik.

Nejde o klasické nebo erotické masáže. Jde o jedinečný prožitek tělesný, a zároveň duchovní, emocionální a energetický. Je to hluboké vnímání svého těla i těla partnera, určitý druh sebepoznání i léčení.

Odborné tantra masáže nabízejí specializované salóny. Ty většinou nabízejí samostatné masáže pro ženy, muže nebo společné masáže pro páry, které běžně trvají od 2 do 3 hodin. Varianty pro ženy nabízí intenzivní prožitek, slibují celkové uvolnění, hlubokou relaxaci, procítění sama sebe a ještě větší poznání svého těla i duše. Mužům mohou posloužit jako intenzivní smyslný zážitek, který je dokonale uvolní, dodá novou energii a sebevědomí. Varianta pro páry slibuje nový rozměr a hloubku společné intimity, potěšení a vnímání jeden druhého.

tantrickamasaz

Co očekávat v salonu?

Před masáží se seznámíte s maséry, popovídáte si o tom, o čem potřebujete - proč přicházíte, co očekáváte a jaké máte přání. To umožní připravit vše na míru. Následuje očista těla (sprcha nebo koupel) a můžete začít. Při masáži je důležitý dech, uvědomování si přítomného okamžiku a prožitek celého průběhu. Součástí může být i orgasmus, ale není hlavním účelem ani cílem. Příjemné prostředí dolaďují svíčky, vybraná hudba a vůně éterických olejů.

Začíná se rituálem ve stoje, při kterém se na vás masér naladí, aby vás mohl provést celou masáží. Pokračuje se vleže na břichu, potom na zádech, kdy vás masér zbavuje napětí a stresu příjemnou masáží a následně vás uvede do stavu hluboké relaxace pomocí horkých ručníků a vůní esenciálních olejů. Následuje příjemné rozmazlování různými hebkými pomůckami (kožešinky, peříčka,...).

Vaše tělo už je rozechvělé a připravené na božskou masáž vonnými oleji. Masér probouzí vaši energii, která se rozlévá do každého místečka. Můžete se spolehnout, že nebude vynechán jediný kousíček vašeho těla. Budete hýčkáni jedinečnou péčí. Součástí je i intimní masáž, které se maséři věnují s úctou. V závěru celého zážitku vás průvodce stále hladí a pomáhá rozvádět energii po těle, dokud se nezklidníte a nevstřebáte vše, co jste prožili. Než se rozloučíte, můžete využít hygienickou očistu a máte taky možnost vše s masérem probrat. Můžete se ptát, vyjadřovat pocity, někomu může přijít vhod i objetí. 

Jak připravit „tantrickou masáž“ doma?

Podívejte se na techniky a principy tantra masáží, vykouzlete si jedinečnou atmosféru, zapalte přírodní svíčky. Pusťte si příjemnou hudbu a k uvolnění těla i mysli využijte éterické a masážní oleje na tělo. Dopřejte si dostatek času a klidu. Uvidíte, že na takový večer budete vzpomínat ještě dlouho. 

Zakončete večer lahodným jídlem

Někdy je skvělé jít do restaurace, mnohem lepší ale může být společné vaření. Zkuste náš luxusní recept na veganské sushi. Skvěle chutná i vypadá.

Veganské sushi

Co budete potřebovat?

  • 0,5 kg rýže
  • mořská řasa
  • avokádo
  • mrkev
  • okurka
  • tofu
  • rýžový ocet
  • sůl a cukr
  • sójová omáčka
  • wasabi

Postup: Rýži uvařte doměkka, nakrájejte zeleninu a tofu na dlouhé, tenčí plátky a připravte si nálev. Rozpusťte 2 čajové lžičky soli a 6 lžic cukru v 8–10 lžících rýžového octa. Do vařené rýže postupně přidávejte nálev. Vedle na pracovní desce si rozložte potravinovou fólii a připravte na ni mořskou řasu. Na rozloženou řasu dejte tenkou vrstvu rýže a k hornímu okraji dejte připravené plátky zeleniny a tofu a právě tam začněte pomocí fólie motat. Ruličky sushi pak nakrájejte na kolečka, doplňte sójovou omáčkou a wasabi.

Tip: rýži si můžete připravit i předem a ušetřit tak čas při společném vaření.

Na závěr pár LadyBio tipů na valentýnské dárky

Pro vás, kteří pořád tápete, jsme připravili speciální valentýnskou část s tipy na sexy, romantické či voňavé dárky. Tam můžete směle vybírat. A pokud váš partner neví s dárkem pro vás rady, navrhněte mu, aby vám pořídil dárkový poukaz LadyBio. Samy si vyberete, co vám udělá radost.