Recenze na tvářenku 2v1 Ere Perez

Ere Perez nese jméno své zakladatelky, která stvořila kosmetiku na čtyřech pilířích — zdraví, přírodních ingrediencích, přirozenosti a nesmrtelných trendech v líčení. Nabízí kompletní výbavu pro líčení (make-upy, tvářenky, pudry, rozjasňovače, tužky na oči, řasenky, rtěnky…). Ale dnes to nebude o představování nové dekorativky. Dnes to bude o jejím testování.

 
Celou nabídku si můžete podrobně prohlédnout v článku Ere Perez: Nejočekávanější dekorativka léta je konečně u nás! 
 

Když jsem si prohlížela arzenál krásy od Erinky (jak značce v LadyBio rádi říkáme), ihned mi padla do oka mrkvová tvářenka. Ona to totiž není jen tvářenka, ale i rtěnka

Pro testování jsem si vybrala odstín Holy

Ere_Perez_mrkvova_tvarenka_2v1
 

Jak Ere Perez představuje svou tvářenku 2v1 Holy?

„Přírodní balzám obsahuje mnoho zdravých ingrediencí. Například mrkev bohatou na antioxidanty, které udržují pleť jemnou a hydratovanou. Tento multifunkční balzám okamžitě dodá vašim rtům a tvářím zdravou barvu. Malý kelímek se vejde do kapsy a díky zrcadlovému víčku upravíte svůj look kdykoliv a kdekoliv.” Takto Ere Perez popisuje svou tvářenu a rtěnku v jednom na svých stránkách. Jen bych upřesnila, že víčko nemá zrcátko. Je plastové s metalickým povlakem, které nabízí pokřivený odraz. Ale k rychlé úpravě to stačí. Kelímek je ze silného skla, v kabelce ho snadno najdete. Věřím, že vydrží i pár pádů.  

Téměř jedlé složení

Tvářenka 2v1 skutečně obsahuje mrkev, která je základem pro všechny odstíny. Dále obsahuje olivový olej, avokádo, vitamín E, kandelilový vosk z keře Euphorbia Cerifera, Tocopherol ze slunečnicových semen, Caprylic z kokosového ořechu, černý minerální pigment, minerální pigment z bauxitu, slídu a žlutý minerální pigment. Dohromady vytvářejí sytý bohatý odstín s krémovou pevnou konzistencí. 

První seznámení s tvářenkou

První reakce: Parádní barva! Přesně taková, jako na obrázku! Jestlipak bude taková i po nanesení? Trochu jsem se obávala konzistence tvářenky, aby nebyla příliš měkká. Ale je pevná a tvrdá, na prstu se ale snadno rozpouští a zanechává silnou vrstvu barvy tak akorát (ani málo, ani moc). Co mě příjemně překvapilo, tak úžasná sytá barva. Stačí se jí jen lehce dotknout a okamžitě se ve stejné sytosti přenese. Tvářenku jsem nejdříve nanesla prstem na rty. Barva je opravdu bohatá! Ve slabé vrstvě je matná, s větším množstvím nabírá lesk. Je bez chuti, bez vůně, bez chyb.

Na lícní kosti jsem ji také nanesla prsty, ale výsledek nebyl napoprvé dobrý. Nakonec jsem vypadala jako Marfuša. Chce to zručnost a dobře odhadnout množství. Uvidím, jak to půjde zítra, až budu mít více času.

Ere_perez_mrkova_tvarenka_recenze

Teprve čas ukázal, že…

Tvářenku Ere Perez daleko více miluji jako rtěnku než jako tvářenku. Vlastně se stala součástí mého ranního rituálu. Krásně prohlubuje a oživuje mou přirozenou barvu rtů a okamžitě rozzáří výraz. Barva dobře drží. Není „neslíbatelná”, během dne potřebuje upravit. Baví mě, že ji mohu nanést prsty a vytvořit přirozený look, nebo použít štěteček a precizně jí vytvarovat rty. Podzimní módní přehlídky přišly s novým trendem — nedbale nanesenou rtěnku. To jde s Ere Perez snadno a s perfektním výsledkem.

Použít mrkvovou tvářenku na tváře nebo lícní kosti vyžaduje více zručnosti. Nejlépe se mi nanáší pěnovým aplikátorem. Ale i tak pořád myslím na to, že se nesmím dotknout obličeje. Barva na tvářích nedrží moc dobře, potřebuje fixovat. Je to dáno krémovou mastnou konzistencí, která je stvořená pro rty. Proto bych tvářenku Ere Perez přejmenovala na rtěnku v kelímku. A přídomek „tvářenka" jí dala jen jako malé bonus.

Verdikt 

Mrkvová tvářenka Ere Perez mě jako tvářenka moc nenadchla. Neurazí, ale přeci jen bych volila jinou. Ale jako rtěnka? Úžasná, skvělá, perfektní. Barva je nádherná a sytá, dá se vrstvit a pečující složení vyživuje rty, které jsou chráněné a hydratované. Uvažuji, že si pořídím další odstín.

/ere-perez-mrkvova-tvarenka-v-kelimku/