Testujeme: Jak u nás obstála vůně, která ladí k podvečeru, See the Moonlight od Walden?

Psát recenzi na parfém je těžké. Jak popsat vůni? Existují ta pravá slova? A co teprve subjektivní pocit! Růže voní každému jinak, protože v něm vyvolává jiný pocit. Chvíli se mi zdálo, že psát recenzi na parfém není vhodné, ale roll on přírodní parfém See the Moonlight si ji zaslouží.
 
see-the-moonlight-recenze-(2)
 
S vůněmi mám problém. Voní mi vše, ale jen špetička z nich je takříkajíc „tím pravým“. Už dvanáct let jsem totálně zamilovaná do arabské vůně, kterou jsem dostala jako dárek z cest po Dubaji. Netuším, jaká je to značka (prý unikát tamního parfuméra), netuším, jaké složky v sobě ukrývá. Každopádně ji miluji a dávám si ji ve chvílích patřících jen mně. Zejména proto, že ostatní ji nemůžou vystát. Je silná, kořeněná a prý příliš vtíravá. Mně naopak přijde unikátní, mystická a nutí mě myslet na dobrodružství, která mě v životě čekají. Co na plat. Užívám si ji tedy o samotě a dále hledám vůni, která bude příjemná pro mě i mé okolí.
 
Přesně takovou jsem našla díky značce Walden a olejovému parfém See the Moonlight

Přírodní parfémy Walden kráčejí ve stopách původních parfumérů

Vůně jsou sofistikovaným spojením nejkvalitnějších 100% přírodních absolutů, pryskyřic a éterických olejů z celého světa. Jméno získaly po vlivné novele „Walden“ od Henryho Davida Thoreaua. Kniha, která je dílem meditací, dílem příručkou pro prostý život v přírodním prostředí, inspirovala bezpočet čtenářů. Parfémy Walden se pyšní tím, že mohou kráčet v jejích stopách. Se svou nabídkou přírodních alternativ k masově vyráběným vůním vznikajících v průmyslových procesech a propagovaných celebritami se parfémy Walden hrdě vrací ke zlatým dnům pravého voňavkářství, kdy byly vůně vyráběny ručně v malém množství z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality. 

Vůně See the Moonlight spojuje bergamot, jasmín, růži, santalové dřevo a ibišek

Olejové parfémy mají, jak název napovídá, základ v oleji. Déle vydrží, vyniká na pulzních místech těla a co je nejzajímavější — potřebuje k plné síle poslední ingredienci — vás. Stejný olejový parfém bude na každém vonět jinak. A v tom spočívá jedna z jeho výjimečností.

Další unikátnost Walden parfému See the Moonlight je spojení ingrediencí, které skutečně vyvolávají atmosféru tajemství. Ladí k večeru, obědu v přírodě, dlouhé snídani na terase a pomalé vycházce historickým městem. Dávám si jej, když si oblékám volné triko s odhaleným ramenem, nosím rozpuštěné vlasy, když mám náladu na zemité přírodní barvy a lehký make-up. Budete ho milovat, když venku bude pofukovat lehký svěží vánek a měkký šátek nebo heboučký svetr vám bude objímat ramena. Udržuje meditační náladu, lehký úsměv a klidnou mysl povznesenou nad problémy. Vůně je ale vhodná i do společnosti, kde si vyslouží komplimenty mužů a žen, i vyzvídavé otázky, čím to voníte. Je to výrazná, klidná, hřejivá vůně.

see-the-moonlight-recenze
 
Walden popisuje See the Moonlight jako omamnou vůni otevírající se svěžími tóny bergamotu následovanou srdcem z jasmínu a náznaky růže. Na konci ucítíte vzácné santalové dřevo a exotický ibišek.

Přírodní olejové parfémy nejsou pro každého. Jsou přesným opakem syntetických parfémů a pro ty, kterým takové parfémy voní, mohou být přírodní vůně těžké a neobvyklé. Pokud však vyhledáváte kosmetiku s rostlinným složením, éterické oleje, obklopujete se květinami a čicháte ke kávě, ořechům a všemu, co roste, parfém See the Moonlight může být tou pravou vůní pro vás.

/walden-sada-vzorku-olejovych-parfemu-7x2ml/

/walden-sada-prirodnich-olejovych-parfemu/