Ukázkové ošetření organickou péčí Blissoma®

500 Kč
Skladem

Ukázková ošetření probíhají v našem školicím přírodním salonu v Hradci Králové a je určeno pouze pro nové zájemce z řad obchodních partnerů - pro kosmetičky, které zvažují práci s touto značkou a pro prodejce, kteří uvažují o jejím prodeji. Kosmetické ošetření je tak možné si vyzkoušet za symbolickou cenu. 

Aktuální termín: 1.6. 2024 - konkrétní hodina bude domluvena po objednání ošetření nebo je možné vybrat si v našem rezervačním systému (a zakoupit přes něj) tady. 

Ukázková ošetření pleti slouží pro to, abyste si vyzkoušel(a), zda vám profesionální kosmetika Blissoma®  sedí. Pocitově, charakterem produktů, námi, lidmi, kteří s vámi komunikují a starají se o vaši podporu během profesionální práce s přírodní a holistickou kosmetikou Blissoma®.

Co vás na ukázkovém ošetření čeká? 

Odpočinek, relaxace a opečování v salonu podobně, jako když jste u své kosmetičky.

Ošetření, které je přizpůsobeno vám, nicméně v jeho průběhu k vám hovoříme jako k profesionálce zběhlé v péči o pleť a v přírodní kosmetice. Během ošetření vám popisujeme, jak se Blissoma® používá. Probíráme spolu také jednotlivé kroky ošetření tak, abyste si udělala obrázek o celkovém konceptu. Pokud s přírodní kosmetikou chcete začít, nebojte. Každé naše setkání je přizpůsobeno individuálně každému na míru bez ohledu na znalosti a zkušenosti.
Čeká vás aromaterapeutický zážitek. Blissoma® úchvatně voní po celých, komplexních bylinách v produktech obsažených a esence rostlin jsou důležitou součástí celkové Skin Therapy™.

Pro dotazy volejte Veronice na +420 731 067 977 nebo Hance na +420 776 612 012