O nás

Clean Beauty Salon


kosmetický salon s čistě organickou péčí a filosofií clean beauty v Hradci Králové

Less is more philosophy

Objednat se

Péče & Aromaterapie


Dlouhodobá a pravidelná péče o pleť je nejlepší prevencí stárnutí pokožky a je jedním z nástrojů na cestě k sebelásce. Pokožka v rovnováze je opravdu krásná.

Vaši pleť a vzhled řešíme komplexně, individuálně a diskrétně.

Naším cílem jsou klientky a klienti se zdravou pletí, spokojení sami se sebou. Harmonizace našimi rituály vede k propojení péče o tělo, pleť a duši.

Krásná pleť není jen o kosmetice.
Odráží celý náš život.

Objednat se

Inspirace v zelené kráse


Pracujeme s produkty, které obsahují vzácné přírodní esence, oleje a čisté aktivní látky. Jejich formulace respektují současné nejmodernější výzkumy z oblasti organické péče o pleť. Veškeré produkty na sebe vzájemně koncepčně navazují.

Používáme přípravky značky Blissoma© a její profesionální rituály holistické péče o pleť na bázi ekosystémů. Ekosystémy jsou dynamické skladby produktů a ošetření, kterými lze řešit problémy pokožky v průběhu celého života. Blissoma© splňuje nejvyšší západní standardy čistě rostlinné péče o pleť.

Líčíme výhradně s clean beauty dekorativní kosmetikou Ere Perez.

V salonu pracujeme pouze s produkty, které patří do našeho distribučního portfolia. Jinými slovy, za každý produkt ručíme svými zkušenostmi a dobrým jménem a tyto produkty dodáváme v rámci České a Slovenské republiky i dalším salonům a prodejnám.

Naše kosmetické rituály a účinné receptury produktů respektují přirozené fungování vaší pokožky a její momentální stav v závislosti na tom, v jaké životní fázi a cyklu se nacházíte. Pro specifické potřeby kůže provádíme šetrná ošetření bez esenciálních olejů.

liceni_s_ere_perez_skinimalistka

Objednat se