Ekosystém DEFEND - všechny typy pleti

EKOSYSTÉM DEFEND = OCHRANNÝ.

PRODUKTY OBSAHUJÍ INTENZIVNÍ BYLINKY, MINERÁLY A ANTIOXIDANTY PRO OCHRANU KŮŽE PŘED STRESEM NÁROČNÉHO PROSTŘEDÍ.

Blissoma_Ecosystem_Symbols_DEFEND

Defend produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti každého věku k udržení zdraví a vzhledu kůže.

Poškození pleti se denně hromadí. Defend nabízí koktejl výkonných rostlin a ochranných látek pro opravu a posílení vzhledu pokožky vystavené slunci a znečištění. Tyto produkty dělají práci za vás. Přidávají důležité antioxidanty k neutralizaci volných radikálů vytvářených každodenním životem. Náš super populární minerální opalovací krém odráží široké spektrum světla, takže čas strávený na slunci je pro vaši pokožku bezpečnější. Naše sérum završí den sofistikovanou kombinací bylin, zabraňuje zhoršení hyperpigmentace a chrání vzhled kůže v její hlubší struktuře. Defend je váš strážce odrážející vše špatné a vy si tak z každého dne můžete ponechat jen to dobré.

1 položek celkem
blissoma-organicke-bio-serum-s-fytonutrienty-aura
od 189 Kč

AURA je fytonutrienty nabité přírodní pleťové sérum určené k ozdravení a rozjasnění...

4838

defend-banner

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném.

Příklad: vaše pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce vám budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu vaší pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je vaše pokožka citlivá. Je-li vaše pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět vám bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma jsou silné a plné účinných látek. Doporučujeme každému, kdo si není jistý výběrem produktů, sestavením kompletní péče, řeší problémy s pokožkou, chce se naučit správně pečovat o svoji pleť nebo se chce nechat pravidelně hýčkat kosmetickým ošetřením organickou kosmetikou, aby se obrátil na našeho dermálního specialistu - i jednorázová Vstupní konzultace vám dokáže nastavit špičkovou denní péči a pomoci vychytat chyby v denní rutině, maličkosti, které ale mohou být příčinou nehezké (nezdravé) pleti.