Ekosystém RENEW - zralá pleť, vrásky, hyperpigmentace

EKOSYSTÉM RENEW = OBNOVUJÍCÍ.

ENERGIZUJÍCÍ, REKONDIČNÍ PRODUKTY, KTERÉ NAPLNÍ KŮŽI ŽIVOTEM POSKYTNUTÍM POKROČILÉ VITALIZUJÍCÍ VÝŽIVY.

Blissoma_Ecosystem_Symbols_RENEW

Pokud vaše pokožka potřebuje obnovu, použijte produkty z Ekosystému RENEW. Specializují se na zralou pleť se suchostí, hyperpigmentací a jemnými vráskami, které mohou signalizovat známky hormonálních změn.

Vytvořte ve své pleti nestárnoucí kvalitu. Obnova je způsob, jak znovu objevit zářivou zdravou krásu. Osvěžte unavené kožní buňky adaptogenními bylinami, které zlepšují vzhled barvy kůže a její pevnost. Pokročilé přírodní antioxidanty nahrazují to, co pleť ztrácí věkem a stresem. Surové rostlinné oleje podporují pružnost a zabraňují vzniku jemných linek. Suchost, zarudnutí, popraskání a další projevy hormonální bouře? Na to můžete odpovědět pomocí obnovujících produktů. Renew má vysokou léčivou vibraci a podporuje zdravou krásu ve vašem úžasném těle.

4 položek celkem
Glow prirodni organicky skraslujici peeling
od 109 Kč

GLOW je vitaminy nabitý práškový exfoliant pro perfektní peeling pleti Typ pleti:...

4764
Lift prirodni organicky bio krem pro zralou plet
Novinka
od 149 Kč

LIFT je saténový, komplexní hydratační krém, který naplní zralou pleť výživou - aby...

4855
Blissoma Restore
od 379 Kč

RESTORE je "zázračný" olej s antioxidanty a omega mastnými kyselinami určený ke...

4761
bright
od 439 Kč

BRIGHT je jedinečné oční sérum s antioxidanty určené ke každodennímu použití Typ...

4762

renew-banner

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném.

Příklad: vaše pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce vám budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu vaší pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je vaše pokožka citlivá. Je-li vaše pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět vám bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma jsou silné a plné účinných látek. Doporučujeme každému, kdo si není jistý výběrem produktů, sestavením kompletní péče, řeší problémy s pokožkou, chce se naučit správně pečovat o svoji pleť nebo se chce nechat pravidelně hýčkat kosmetickým ošetřením organickou kosmetikou, aby se obrátil na našeho dermálního specialistu - i jednorázová Vstupní konzultace vám dokáže nastavit špičkovou denní péči a pomoci vychytat chyby v denní rutině, maličkosti, které ale mohou být příčinou nehezké (nezdravé) pleti.