Ekosystém RESCUE - problematická, podrážděná mastná pleť

EKOSYSTÉM RESCUE = ZÁCHRANNÝ.

AKUTNÍ POMOC PŘI ZARUDNUTÍ, PODRÁŽDĚNÍ, ZANÍCENÍ, NADMĚRNÉ PRODUKCI MAZU. RESCUE NAVRACÍ PLEŤ DO ROVNOVÁHY.

Blissoma_Ecosystem_Symbols_RESCUE

 Tento Ekosystém Vám pomůže, pokud máte pokožku se zarudnutím, ucpanými póry, která může produkovat nadměrné množství mazu. Může vám také pomoci, pokud prožíváte hormonální změny v jakémkoliv věku.

Rescue upraví vzhled problematické pleti. Cílené receptury hloubkově čistí póry a podporují její zdravý mikrobiom. Použití správných bylinek na podrážděnou pokožku snižuje zarudnutí a díky tomu se pleť může vrátit zpět do své krásy. Lehké textury hydratují bez ucpávání pórů a podporují rovnováhu produkce mazu, což znamená žádné výkyvy směrem k přemaštění nebo vysušení. Rescue nabízí akutní pomoc, ať už se jedná o dočasnou krizi nebo chronickou poruchu.

3 položek celkem
Refine lowprofilestack web
od 109 Kč

REFINE je přírodní čisticí a obnovující maska s marockým jílem určená pro všechny typy...

4837
Blissoma Smooth
od 159 Kč

SMOOTH A+ je antioxidanty a fytonutrienty nabité sérum vyvinuté speciálně pro aknózní...

4760
Flawless turned web
od 379 Kč

FLAWLESS je olejová směs s aktivními molekulami pro zdravý mikrobiom pleti Typ...

4765

rescue-banner

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném.

Příklad: vaše pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce vám budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu vaší pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je vaše pokožka citlivá. Je-li vaše pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět vám bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma jsou silné a plné účinných látek. Doporučujeme každému, kdo si není jistý výběrem produktů, sestavením kompletní péče, řeší problémy s pokožkou, chce se naučit správně pečovat o svoji pleť nebo se chce nechat pravidelně hýčkat kosmetickým ošetřením organickou kosmetikou, aby se obrátil na našeho dermálního specialistu - i jednorázová Vstupní konzultace vám dokáže nastavit špičkovou denní péči a pomoci vychytat chyby v denní rutině, maličkosti, které ale mohou být příčinou nehezké (nezdravé) pleti.