Profesionální kosmetika pro kosmetičky & Velkoobchod s přírodní kosmetikou

 Aktuální termíny školení pro velkoobchodní partnery a kosmetičky a termíny ukázkových ošetření zdarma naleznete zde.

4   6   9

 

Značky v naší exkluzivní distribuci 


bannerepvelkobchd

 Ere-Perez

Ere Perez — ikonická přírodní pečující a dekorativní kosmetika

 

Inovativní. Tvůrčí.  

 

clean beauty péče o pleť a makeup s účinnými rostlinnými látkami a superpotravinami. Vyráběna a balena multifunkčně a udržitelně pro zářivou pleť a zdravou planetu. Proměňte vaši kosmetickou rutinu na každodenní rituály, které budete zbožňovat. 

 

Co budete vy i vaše klientky milovat? 

 

 • Čistý světlý design, multifunkčnost a čisté přírodní složení plné superingrediencí
 • Bohaté certifikace, soustředící se na minimalizaci CO2 v atmosféře, udržitelnost používaných surovin a ochranu zvířat
 • Mix alchymie australské přírody a ekologického životního stylu, s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury
 • Inovativní make-up a péči o pleť pro dnešní spotřebitele, kteří hledají minimální, etickou a zdravou krásu - všechny produkty jsou spolu vzájemně kombinovatelné a poskládáte tak špičkovou péči pro každý typ a stav pleti!
 • 20 let zkušeností ve světě přírodně dekorativní kosmetiky a vlastní vývoj produktů
 • Recyklované a plně recyklovatelné obaly, které jsou díky systému eco-refill ekologicky znovuplnitelné

 

/ere-perez-tonovaci-rtenka-a-tvarenka/

/ere-perez-rasenka-s-mandlovym-olejem/

/ere-perez-zelene-povzbuzujici-serum-30-ml/

Ere_Perez_loga


cyklickekapky (1)

 

V (3)

V. Cyklické kapky™

 prožívejte svůj cyklus v jemnosti a napojení sama na sebe

  

Co budete vy i vaše klientky milovat? 

 

 • Každé kapky svým názvem představují archetyp ženy, typické pro jednu fázi cyklu. Cyklus začíná Magikou, pokračuje Amazonkou a ovulační Poetikou. Závěrem cyklu se setkáváme s premenstruační Mariannou
   • Unikátní směs kanabinoidů a rostlinných terpenů díky jedinečnému složení a poměru látek respektuje a optimalizuje procesy vně i uvnitř ženského těla a psychiky. Jinými slovy: Cyklické kapky™ vám do cyklu nikterak nezasahují, pouze uvolňují vaše tělo a psychiku s okamžitým účinkem. Díky tomu, že se uvolníte, proběhne každá fáze vašeho cyklu tak, jak má. Jednotlivé fáze totiž často neprobíhají správně vlivem stresu i všemožných obtíží. Cyklické kapky™ nejsou produktem, který by dokázal řešit příčinu. Dokáží ale zabrat na obtíže ihned přírodní cestou
     • Cyklické kapky™ jsou vyvinuty ve spolupráci s izraelskou výzkumnou organizací Eybna Technologies Ltd. 

      

     /v--cyklicke-kapky-magika/
     /v--cyklicke-kapky-marianna/
     /v--cyklicke-kapky-poetika/
     /v--cyklicke-kapky-amazonka/
     
     

     antoninb (1)

     Antonin.B

     Antonin B.

      

     francouzský organický styling & péče 2v1

      

     Vlasový styling v té nejvyšší organické kvalitě, který v Paříži doporučují beauty redaktoři Elle, Vogue, Cosmopolitan, Nordic Style, Glamoue, Costume, Bazzar, Vanity Fair..

     Co budete vy i vaše klientky milovat?

     • Certifikaci ECOCERT, Vegan, Cruelty Free a božskou vůni 
     • Nekonečnou variabilitu produktů, které dokonale vyživí slabé konečky, provoní vlasy před fénováním a poslouží jako špičkový vlasový zábal před mytím
     /antonin--b-texturovaci-sprej/
     /antonin-b-ceramides-enriched-desert-serum/
     /antonin--b-definujici-koktejl-100-ml/
     /antonin--b-intenzivni-medove-maslo-30-ml/

     logo-awards-bsl-2017-150x150logo-awards-eluxe-nominee-2021-1-150x150logo-awards-eluxe-winner-2017-150x150logo-awards-eluxe-2017-150x150logo-awards-ffsa-2018-150x150logo-awards-gbt-150x150logo-awards-hbha-2018-150x150logo-awards-hbha-2019-150x150logo-awards-leaders-luxury-2021-150x150logo-awards-oba-2017-150x150logo-awards-topsante-2020-150x150

     ilielueavelkoobchod

     logoilielua

     ili elua - německá minerální opalovací kosmetika

     Co budete vy i vaše klientky milovat?

      

     • Vysokou a efektivní přírodní ochranu před slunečním zářením, UVA i UVB paprsky
     • Velmi vhodné pro aplikaci pod makeup a pro kombinaci s dalšími kosmetickými produkty a ošetřeními, které si žádají speciální SPF ochranu

     /ili-elua-hydratacni-telove-pletove-mleko-po-opalovani/
     /ili-elua-mineralni-opalovaci-krem-spf-30/


     profesionalnikosmetika_prosalony (1)

     Blissoma_Logo-2019-teal

     Blissoma® - profesionální kosmetika pro salony i pro koncovou klientku

     Co budete vy i vaše klientky milovat?

      

     • čistá, holistická péče o pleť, která využívá sílu extraktu z celých bylin
     • energická značka rozdělená do péče o pleť podle 5 Ecosystémů s terapeutickou aplikací
     • řada produktů pro prodej na domácí péči & profesionální řada pro užití v kosmetických salonech
     • bohatá podpora ve formě důkladného zaškolení a marketingových materiálů pro diagnostiku pleti

     filosofieslozeni

     Blissoma_predapo


     Jak funguje náš velkoobchod s přírodní kosmetikou a produkty pro kosmetické salony?

     Děkujeme za váš zájem o naše profesionální organické produkty péče o pleť. Rádi vám pomůžeme doplnit váš obchod, e-shop nebo salon kvalitní přírodní kosmetikou.

     přísná kritéria výběru

     Jsme hrdí na to, že všechny značky, které distribuujeme, podrobujeme přísným kritériím a zajišťujeme, že splňují naše nejvyšší standardy. Naším základním principem je, že žádný produkt v naší nabídce nebyl otestován na zvířatech. Podporujeme etickou a cruelty-free kosmetiku, která respektuje práva zvířat. Dalším kritériem je čisté a rostlinné složení produktů. Spolupracujeme pouze se značkami, které používají přírodní a organické ingredience. Věříme v sílu přírody a chceme zajistit, že produkty, které nabízíme, jsou šetrné k vaší pokožce i životnímu prostředí.

     osobní vztah se značkou i klientem

     Náš osobní vztah s majiteli a tvůrci značek je pro nás klíčový. Námi zastupované značky zastávají stejné hodnoty jako my. Každý produkt je pečlivě navržen a vyroben s láskou a péčí. Důležitým aspektem je pro nás obalový materiál. Věříme v udržitelnou budoucnost a proto nabízíme pouze produkty s biodegradabilními nebo plně recyklovatelnými obaly. Minimalizujeme tak negativní dopad na životní prostředí. Esenciální je pro nás úzký pracovní vztah i s vámi - kosmetičkami a makeup artistkami, které líčíte s Ere Perez a pečujete o své klientky profesionálními produkty Blissoma® a jednotlivými prodejci v rodinné branži přírodní kosmetiky.

     exkluzivní distribuce

     Veškeré značky v naší velkoobchodní nabídce máme v exkluzivní distribuci. Jsme tak jedinými oficiálním distributorem níže nabízených značek na českém a slovenském trhu. Díky exkluzivnímu obchodnímu zastoupení můžeme pro naše obchodní partnery zajišťovat unikátní produkty, které nejsou dostupné od žádného jiného velkoobchodního prodejce. Přinášíme vám tak nejnovější kolekce a trendy v oblasti přírodní kosmetiky a makeupu.

     Tento exkluzivní status nám umožňuje také poskytovat vám osobní péči a podporu při vašich velkoobchodních potřebách. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli veškeré informace o produktech, pomohli vám s objednávkami a zodpověděli vaše dotazy. Spolupráce s námi znamená, že získáte privilegovaný přístup k špičkovým značkám přírodní kosmetiky a makeupu. Jsme si jisti, že společně můžeme budovat úspěšné obchodní vztahy a nabízet nejlepší produkty na trhu českého a slovenského velkoobchodu s přírodní kosmetikou. 

     ochrana spotřebitele

     Ochrana spotřebitele je pro nás zásadní prioritou a pečlivě dbáme na to, aby všechny produkty, které nabízíme na našich trzích, splňovaly veškeré legislativní požadavky na dováženou i vyráběnou kosmetiku a byly řádně označeny. Naše pravidla se řídí platnou legislativou a předpisy v rámci našich trhů a legislativou Evropské Unie. Máme pevný závazek k transparentnosti a odpovědnosti vůči našim zákazníkům. Rádi se podílíme na ochraně spotřebitelů a vytváříme prostředí, kde si mohou být jisti, že produkty, které od nás nakupují, jsou v souladu s veškerými předpisy a splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

     Díky našim přísným kritériím a hodnotám vám můžeme s jistotou nabídnout výběr přírodní biokosmetiky a makeupu, který vám nejenom zvýrazní krásu, ale také se bude starat o vaše zdraví a naši planetu. Připojte se k nám na cestě k udržitelné kráse a objevte svět kvalitních, etických a ekologických produktů.

     blissoma-profikosmetika (1)

     Pokud jste kosmetička, 

     máme pro vás ve své nabídce široký sortiment produktů nejenom k prodeji, ale také k profesionálnímu ošetření. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout výběr kvalitních značek, které vám pomohou poskytnout vašim klientům skvělý holistický a přírodně kosmetický zážitek.

     Vhodné jsou pro vás značky Ere Perez a Blissoma®. Ere Perez je značka, která se zaměřuje na přírodní kosmetiku a make-up s důrazem na jednoduchost, čistotu a přirozený vzhled. Jejich produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí a mají krásné, čisté složení plné superingrediencí. Klienty jsou produkty velmi dobře snášeny, za posledních 6 let distribuce neevidujeme žádný případ, kdy by klientce značka způsobila problém. Naopak - přechodem na líčení značkou Ere Perez nastává velmi rychlé zlepšení pleti a prodejem produktů líčení klientce podpoříte účinky vašeho ošetření i v rámci její domácí péče. 

     Značka Blissoma® je holistická, regenerační kosmetika, která je vhodná pro profesionální ošetření. Podporuje přirozený mikrobiom pleti a díky rozčlenění na 5 ekosystémů ji lze dávkovat dle potřeb klientky v různých fázích života a na všechny typy pleti, včetně citlivé. Máme pro vás připraveny 3 balíčky pro začátek spolupráce, které obsahují jak profesionální produkty pro komplexní salonní ošetření, tak produkty pro vaše klientky pro péči na doma. Salonní ošetření doplňují další produkty s SPF ochranou. 

     Naše profesionální kosmetické produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout nejlepších výsledků a uspokojit potřeby vašich klientů. Můžete se spolehnout na naši podporu a poradenství při výběru správných produktů pro vaše kosmetické procedury.

     Nabízíme vám nejenom výjimečné produkty, ale také dlouhodobé partnerství. Jsme zde, abychom vás podpořili ve vašem profesionálním růstu a přinesli vám nejlepší možnosti pro vaši kosmetickou praxi.

     Pokud jste vizážistka, 

     pak bychom vám rádi představili značku Ere Perez - přírodní líčení, které vám otevře dveře do světa zdravé krásy v přírodním líčení. Ere Perez se specializuje na výrobu přírodního líčení i capsulové pleťové péče s ohledem na životní prostředí. S produkty Ere Perez můžete dosáhnout úžasných výsledků a zároveň přinášet do své práce vědomí o důležitosti používání přírodních ingrediencí. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí a pigmentů, jako jsou bylinky, rostlinné oleje a minerály, které jsou šetrné k pokožce a zároveň dodávají produktům vynikající výdrž a zdravý vzhled. Ere Perez vám nabízí široký sortiment produktů, včetně korektorů, pudrů, multifunkčních produktů, využitelných na oči, tváře i rty, řasenek a dalších. Jejich výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické pleti, v této kosmetice se nesetkáváme s negativními reakcemi pleti! Spolupráce s Ere Perez vám přináší mnoho výhod. Můžete nabídnout svým klientům líčení bez chemických látek a parabenů, které je klientkami stále více žádané. Přírodní ingredience navíc poskytují hydrataci, ochranu a zářivý vzhled, který zajišťuje svěží vzhled po dlouhou dobu. Pokud máte zájem o spolupráci s Ere Perez, rádi vám poskytneme podporu a informace o produktech, stejně jako slevy na nákup pro profesionální vizážistky. Vaše kreativita se spojí s přírodní krásou, a společně můžeme přinést do světa líčení více zdraví a ohleduplnosti. Začněte pracovat s Ere Perez a přeneste svou vizážistickou práci na vyšší úroveň!

     Pokud máte obchod nebo internetový obchod, 

     pak jsou přírodní produkty a přírodní kosmetika pro vás to pravé pro další rozšíření sortimentu! Přírodní kosmetika, péče i líčení, je stále více žádána mezi spotřebiteli a považována za standard nejenom pro ty, kdo hledají zdravější a ekologičtější alternativy. Spoluprací s námi můžete oslovit rostoucí trh a přilákat nové zákazníky, kteří se zajímají o přírodní produkty. Jsme spolehliví dodavatelé již od roku 2013, kteří si zakládají na kvalitním zákaznickém servisu a profesionálním přístupu. Očekávejte  rychlé a spolehlivé dodání produktů, dobrou komunikaci a podporu při řešení případných otázek nebo problémů. Naším cílem je budovat dlouhodobá partnerství a spolupráce. Flexibilně se přizpůsobujeme vašim potřebám a požadavkům vašeho podnikání. Společně můžeme růst a poskytnout zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které jim vyhovují. Pro kamenné prodejny máme připravenu bohatou offline podporu ve formě stojanů, testerů a dalších propagačních materiálů, s e-shopy spolupracujeme na plnění jejich marketingových plánů. Spolupracujeme s mnohými influencery a podpoříme i vaše spolupráce. 

      

     Máte-li jakýkoliv dotaz, rádi vám odpovíme na e-mailu obchod@skinimalistka.cz. Napište si o velkoobchodní ceník produktů.