Jak se stát velkoobchodní odběratelkou?

Skinimalistka™ znamená nový přístup k péči o pleť v duchu minimalismu, high endu a maximálního podílu organických složek v pleťové kosmetice. Koncept Skinimalistka™ zahrnuje školicí centrum pro obchodní partnery a kosmetičky v Hradci Králové, ukázkový přírodní kosmetický salon a showroom se značkami Ere Perez a Blissoma® tamtéž.

Zaujali jsme vás a toužíte se dozvědět více? Zanechte nám na sebe kontakt.

Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a domluvíme se, zda chcete využít jedné ze tří možností, jak se s námi poznat více. Povíte nám, zda hledáte novou kosmetickou značku na prodej či do svého kosmetického salonu, která značka vás zaujala a jaké jsou vaše časové možnosti. Vše je nezávazné, pouze informativní. Stačí vyplnit svoje jméno, IČO a kontaktní údaje níže na jakékoliv stránce webu. 

 

navstevashowroomu_skinimalistka_s_prirodni_kosmetikou

  

Ere Perez i Blissomu ® nejlépe vyzkoušíte v našem Showroomu v Hradci Králové.

 ✔ Zavolejte nebo napište a domluvíme si schůzku, kde vyzkoušíte testery a dozvíte se o produktech a značkách základní informace

✔ Tato schůzka je nezávazná, v kontaktu jsme nadále tak, jak chcete vy

✔ Ze schůzky si odvezete testovací balíček produktů Ere Perez zdarma (určeno pouze pro podnikatele, potenciální odběratele do budoucna, nikoliv pro koncové zákaznice)

✔ Na místě lze zakoupit jakékoliv produkty Ere Perez či Blissoma® k dalšímu vyzkoušení nebo naplánovat další návštěvu na Ukázkové ošetření s Blissomou® či rovnou termín absolvování školení Ere Perez / Blissoma® pro nové prodejce

✔ O značkách se dozvíte základní informace - pro detailní postupy při ošetření, poradenství zákaznicím a více know how o produktech či líčení jsou tu školení

 ✔ Trvání 1-2 hod. Návštěva u nás je zdarma.  Pro objednání volejte +420 731 067 977

 

ukazkove_osetreni_pro_kosmeticky

 

Ukázkové ošetření Blissoma® je skvělá možnost, jak se nacítit na vaše klientky!

Chcete pro klientky vašeho kosmetického salonu to nejlepší? Máte klientelu, která stojí o high end produkty nejvyšší organické kvality, za kterými stojí bohatý výzkum? Pak jste tu správně. Cenová hladina kosmetiky Blissoma® i jejích ošetření, nazvaných Skin Therapy™, odpovídá kvalitě, kterou poskytují. Přijďte k nám na termín Ukázkového ošetření a vyzkoušejte si, zda je to to pravé pro vás i pro vaši klientelu. 

 Co vás na Ukázkovém ošetření čeká? 

 ✔ Možnost vyzkoušet kosmetiku Blissoma® na vlastní kůži, nakoupit produkty, dozvědět se základní informace.

 ✔ Ideální pro kosmetičky, které hledají novou organickou a přírodní značku kosmetiky, se kterou budou pracovat. Blissoma® má jak produkty pro prodej - pro sestavení domácí péče pro klientky, tak kabinetní balení všech produktů a produktů pouze pro profesionálky. 

✔ Ukázkové ošetření si u nás můžete dopřát i tehdy, pokud nepatříte mezi kosmetičky, ale chcete Blissomu® prodávat. Na Ukázkovém ošetření si můžete dopřát chvíle odpočinku, zároveň k vám zkušené školitelky / kosmetičky hovoří jako k odborníkovi v péči o pleť a ošetření vám umožní se nezávazně rozhodnout, zda chcete vědět o značce víc. 

✔ Trvání 2 hod. Za symbolickou cenu 500,- Kč s DPH. Pouze na IČO.  Pro objednání volejte +420 731 067 977

 

skoleni_pro_kosmeticky_velkoobchod_s_prirodnikosmetikou

 

Absolvování Školení Clean Beauty Líčení s Ere Perez & Školení Blissoma® Skin Therapy

✔ Absolvovat lze obě školení v jeden den za zvýhodněnou cenu - obě značky se jak v péči, tak v líčení perfektně doplňují a lze je kombinovat. 

✔ Na školení je možnost nakoupit produkty pro další zkoušení či rovnou na prodej

✔ Školení je sestaveno z: produktového školení ke značkám (složení, kompozice, skladba produktů), školení práce s klientkou, poradentství ve výběru produktů na správný typ / stav / barevnost pleti, školení filosofie značek a metodiky práce s produkty. Práce s náročným typem a stavem pleti i Ekosystémy. 

✔ Dozvíte se pokročilé informace, které Vám pomohou rozhodnout se, zda do značek vstoupíte zalistovací objednávkou.

✔ Obě školení jsou nezbytná pro kvalitní práci se značkami - provádění kosmetických ošetření a úspěšný prodej produktů klientkám (kosmetičky, e-shopařky, masérky, a další). 

✔ Absolvováním školení zároveň splníte podmínku značek - každý nový obchodní partner musí školením projít.

✔ Trvání 3 - 8 hod dle zvoleného školení. Cena od 3630,- Kč s DPH. Pro objednání volejte +420 731 067 977