Přírodní líčení očí

Přírodní líčení očí pro začátečníky i pokročilé snadno vytvoříte s clean beauty Ere Perez!

Na začátek, co musí splňovat perfektní přírodní líčení očí? Vydržet déle než pár hodin, nerozmazávat se po jednom mrknutí a nedráždit oči. Ale u nás máme ještě pár dalších podmínek – musí být 100% přírodní, veganské  (to znamená pouze rostlinného nebo minerálního původu), netestované na zvířatech, ekologické a bez mastku. Pomocí přírodních řasenek, tužek na oči nebo řasenky na obočí vytvoříte krásné líčení vašich modrých, zelených i hnědých očí, ať jste začátečnice či pokročilá. Preferujete barevné líčení očí nebo kouřové oční stíny? Vždy líčením zdůrazněte buď oči nebo rty. A pokud obojí, pak se naličte tón v tónu pomocí aplikace bronzeru, tvářenky nebo multilíčidel od Ere Perez. 

6 položek celkem
ErePerez AlmondBrowPencil 640x960 WEB37
689 Kč

 Všechny modelky v galerii jsou nalíčené tímto jedním, univerzálním odstínem!...

1456
ErePerez JojobaEyePencil 640x960 Gem10
729 Kč

Tužka na oči, která vyživuje oční okolí, řasy a hodí se i pro citlivé oči! Nepálí v...

4795
ErePerez AloeGelMascara 640x960 WEB24
799 Kč

Aloe Vera clean beauty bezbarvá řasenka pro dokonalou výživu a fixaci řas i obočí...

1443
ErePerez NaturalAlmondMascara 640x960 WEB Mauve8
829 Kč

Ikonická řasenka pro přirozeně výrazné řasy Přírodní řasenka, která proslavila Ere...

1440
ErePerez AvocadoWaterproofMascara 640x960 WEB23
829 Kč

24hodinová voděodolná přírodní řasenka z rostlinných olejů Zvětšuje objem řas,...

1442
ere perez luzia web look1 01
849 Kč

Tónujte, definujte a vyživte své obočí s Argan brow hero! Tónovací sérum pro...

4610

Ere-Perez

Kočičí pohled, kouřové líčení i jemné „nude“ líčení očí – zvládnete dokonale s přírodními produkty

Úprava a přírodní líčení obočí by se měla řídit vaší výjimečností. Co se týče úpravy obočí, zapomeňte na trendy, které vám nesedí. Vycházejte ze zlatého pravidla: přirozenost vždycky funguje a trendy volte tak, aby seděly vám. Tím nemáme na mysli, abyste se o obočí přestali starat, to ne! Ale nepokoušejte se za každou cenu napodobovat tvary obočí beauty influencerek. Jak najít tvar obočí, který vám bude perfektně pasovat, si přečtěte tady: Jak vytvarovat obočí do přirozené krásy? 

U nás si vyberte kosmetické pomůcky, které vám k úpravě obočí pomohou — tužky na obočí, fixační gely a hřebínky na obočí.

Ty nejlepší přírodní tužky na oči jsou veganské, skvěle pigmentované a drží na očích celý den

Zvládnete s nimi perfektní kouřové i „nude“ líčení očí a nedráždí ani citlivé oči. Jednoduše nejlepší je kosmetika přírodní a bez chemie. Jedna přírodní tužka na oči tak dokáže vytvořit dokonalý kočičí pohled i kouřové líčení. Můžete nakreslit ostrou linku těsně nad řasami, nebo ji rozmazat do ztracena. Vydrží celý den, i večírek protažený do rána. S přírodními tužkami na obočí zase jemně zvýrazníte či dotvarujete své obočí. Jak na to jsme radili v našem magazínu - přečtěte si, jak vytvarovat obočí do přirozené krásy. Teď už se jen rozhodnout – černá, nebo hnědá?

Hledáte nejlepší přírodní veganskou BIO řasenku, která prodlouží a posílí řasy?

Tak to jste tu správně. Přírodní řasenky Ere Perez navíc skvěle drží a jsou super volbou pro všechny s citlivýma očima či kontaktními čočkami. Na lyže či k vodě vyzkoušejte Voděodolnou řasenku s avokádem. Přírodní řasenka je jednoduše nutnost každé kosmetické taštičky. I když nestíháte, „můžete se sebou něco udělat“ do 5 minut. Tak kterou – černou, hnědou, čirou, nebo voděodolnou?

 Bojíte se nalíčit si oči po padesátce? Pak volte jednoduché denní, přirozené líčení očí

Líčení očí nemusí být nutně výrazné, kouřové nebo barevné. Důležité je, abyste se v něm cítila maximálně přirozeně a sama sebou, ať jste začátečnice či pokročilá. Líčení očí pro začátečníky klidně může vypadat tak, že na vnější část pohyblivých očních víček nanesete tvářenku nebo brozner, které běžně používáte. Do vnitřního koutku oka a pod obočí pak aplikujte rozjasňovač. Není nic krásnějšího, než jemné líčení tón v tónu, které vás dokonale rozzáří!