Ere Perez Kleštičky na řasy

Značka: Ere Perez
589 Kč
Skladem

Tajemství přirozeně nápadných řas spočívá v natočení

 • Šetrné natočení řas bez polámání
 • Perfektně natočí řasy, aby nebylo třeba nanášet řasenku.
 • Povrchová úprava nikl a chrom, hypoalergenní kaučuk na podložce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co si zamilujete?

 • Ergonomický design kleštiček a minimalistický obal
 • Konstrukce rukojeti zajišťuje optimální tlak a zaručuje tak bezpečnost použití.
 • Speciální silikonovou podložku pro natočené řasy bez polámání
 • Náhradní podložku ze sililkonového kaučuku
ere-perez-klesticky-na-rasy

Kdy kleštičky vyměnit za nové?

Ere Perez kleštičky na řasy budou spolehlivě fungovat, dokud nedojde k opotřebení gumové podložky. Pokud používáte kleštičky denně, k opotřebení dojde zhruba za 3 měsíce. Poté podložku vyměňte za náhradní. Jakmile se opotřebí i náhradní podložka, vyměňte kleštičky za nové, abyste předešli poškození řas nebo očí.

Návod k použití

 • Kleštičky vždy používejte před nanesením řasenky, abyste se vyhnuli poškození řas.
 • Při použití kleštiček se dívejte do zrcadla.
 • Během použití dbejte zvýšené opatrnosti.
 • Dejte pozor, aby nedošlo k sevření nebo tahání za oční víčka či poškození samotného oka.
 • Vždy kleštičky stiskněte co nejjemněji, abyste předešli poškození či utrhnutí řas.
 • Během natáčení řas nikdy za kleštičky netahejte, ani s nimi jinak nemanipulujte.
 • Tělo kleštiček nikdy neohýbejte, ani jej jinak netvarujte.
 • Nikdy nepoužívejte poškozené či jinak nefunkční kleštičky.
 • Nepoužívejte, pokud trpíte očních infekcí nebo pokud máte jakékoliv zranění očí. V takovém případě neprodleně kontaktujte lékaře.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ere Perez = etická krása bez kompromisů

Ere_Perez_make_up

Ere Perez se zrodila v Bondi Beach v Austrálii, kde vstoupila na trh s dnes již ikonickou mandlovou řasenkou. Od prvního dne kráčí cestou přírodní péče, ochrany a posilování vnitřní i vnější ženské krásy. Nese jméno své zakladatelky, která svůj sen proměnila ve skutečnost...
Ere Perez věří, že smích je nejlepším lékem!
Značka snoubí bohatství přírody, udržitelný životní styl a pulzující mexické kořeny. Ere Perez je průkopníkem clean beauty. Oslavuje dnešní trend minimalismu, respektu k naší planetě a etické kráse. Kosmetika Ere Perez je plná botanických výtažků, superingrediencí a minerálů. Neobsahuje BHT a BHA, minerální oleje, nanočástice, parabeny, parafín, petrochemii a syntetické vůně. Pyšní se certifikací Cruelty Free by PETA,Vegan (s výjimkou mandlové řasenky - obsahuje včelí vosk), Non GMO. Ere Perez, to je ethical beauty bez kompromisů.

Ere-Perez

Ere-Perez
 

jsme průkopníky etické krásy aneb první makeup bez silikonů

Viděli jsme obrovskou mezeru na trhu. Na začátku roku 2000 bylo pro ženy těžké najít alternativu k make-upu naplněnému chemikáliemi. V roce 2002 jsme uvedli na trh jedinou přírodní řasenkou té doby a byli jednou z prvních značek, které nabízely vysoce výkonný netoxický make-up. Nyní, od roku 2008, nabízíme i péči o pleť! Vynecháváme škodlivé přísady a místo toho pečujeme o vaši pokožku superpotravinami a ultravýživnými přísadami z přírody. Čistá krása je totiž již v naší DNA.

 co je to etická krása?


Jsme krásky srdcem a svědomím. Náš přístup k novému druhu krásy ctí zdraví a pohodu lidí a planety. Usilujeme o důstojný původ všech složek, etické podnikání, udržitelná řešení, rozmanitost a inkluzivitu, laskavost a péči ve všem, co děláme. Podporujeme nižší spotřebu a kvalitní spotřebu. Všem nám jde o minimální krásu bez starostí a o vytváření věcí, které vydrží.

 

jaké hodnoty zastáváme v přírodním líčení?

 

vyhodyereperez

 
44

naše kořeny

jsme alchymií australské bohaté přírody a ekologického životního stylu s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury.

 o Ere


Každý, kdo Ere potká, souhlasí, že je na ní něco zvláštního. Možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví, možná dětství strávené v Mexiku s dědečkem lékařem, který Ere zasvětil do tajů tradičních mexických bylinek. Přirozený talent na výrobu domácích léčivých mastí a vášeň pro recepty na krásu přiměly Ere k tomu, zajímat se více o spojení přírody, péči o pleť a přirozené léčení. Ere získala bakalářský titul v oboru Výživa a certifikaci v naturopatii, léčbě Bachovými květinovými esencemi a akupunktuře.

Když Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím, stálr snila o své vlastní přirozené značce pro péči o krásu. V roce 2002 se její sen splnil a Ere Perez Natural Cosmetics se narodila v Bondi Beach v Sydney. Podle Ere přirozená krása spočívá v tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo – uvnitř i vně.

 42

 

australská butiková značka krásy - přírodní makeup i péče o pleť


Ere Perez je založena na vědeckém vývoji svých produktů a síle rostlin. Vytváří inovativní makeup a péči o pleť pro dnešní klienkty, které hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Naše receptury obsahují jedinečné ingredience superingrediencí vybrané pro jejich účinnost a revitalizační vlastnosti pro pokožku. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii méně je více. Naše 20 letá zkušenost na poli přírodní kosmetiky z nás dělá důvěryhodné lídry v poskytování čisté krásy. Jsme známí svými hvězdnými recepturami a multitaskingovými výrobky. Oslavujeme krásu, se kterou jste se narodili. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.
 
 
Ere_Perez_loga