Ekosystém SOOTHE - citlivá, suchá, reaktivní pleť

EKOSYSTÉM SOOTHE = ZKLIDŇUJÍCÍ.

JEMNÉ A ZKLIDŇUJÍCÍ PRODUKTY PRO NEJJEMNĚJŠÍ VÝŽIVU CITLIVÉ POKOŽKY

Blissoma_Ecosystem_Symbols_SOOTHE

Zklidňující EKOSYSTÉM Soothe budou sedět vaší suché a extrémně citlivé pokožce, náchylné k alergiím v jakémkoliv věku. Prokazatelně* snižují zarudnutí u všech typů pleti.

Soothe nabízí úlevu od reaktivity citlivé pleti. Bohaté rostlinné oleje obnoví vaši lipidovou vrstvu pokožky. To pomáhá udržet více hydratace v pleti a zvyšuje se její odolnost. Bylinky v recepturách Ekosystému Soothe jsou vybrány pečlivým výzkumem, pomáhají snížit zánět a podráždění. Když kůže štípe, píchá, otéká a loupe se, potřebuje zvláštní péči, pohodlí a lásku. Soothe produkty toho poskytují pro pleť v nouzi opravdu mnoho.

6 položek celkem
Blissoma Lavish
od 119 Kč

LAVISH je beta-glukany nabitá, přírodní BIO maska na obličej určená k rozjasnění pleti...

4763
Serenetoner inhandswithplants
od 129 Kč

Přírodní pleťové tonikum Sacred Waters "SERENE" je nabité antioxidanty a...

4758
Free pletovy cistici gel na oblicej odliceni
od 139 Kč

FREE je bylinný čisticí gel vhodný také jako odličovač make-upu Typ pleti: citlivá,...

4835
Pure onbigleafsimple IGsquare
od 179 Kč

PURE je čistě přírodní zklidňující & hydratační komplex péče (krém) pro citlivou...

4836
Timeless turned web
od 459 Kč

TIMELESS je vitaminem C nabité olejové sérum určené k rozjasnění a nápravě poškozené...

4766
TrialSoothe kosmetika set sada cestovni na cesty
2 199 Kč

SOOTHE je přírodní, cestovní nebo testovací skincare set určený pro každodenní...

4821

soothe-banner

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném.

Příklad: vaše pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce vám budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu vaší pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je vaše pokožka citlivá. Je-li vaše pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět vám bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma jsou silné a plné účinných látek. Doporučujeme každému, kdo si není jistý výběrem produktů, sestavením kompletní péče, řeší problémy s pokožkou, chce se naučit správně pečovat o svoji pleť nebo se chce nechat pravidelně hýčkat kosmetickým ošetřením organickou kosmetikou, aby se obrátil na našeho dermálního specialistu - i jednorázová Vstupní konzultace vám dokáže nastavit špičkovou denní péči a pomoci vychytat chyby v denní rutině, maličkosti, které ale mohou být příčinou nehezké (nezdravé) pleti.