Rozjasňovače

Proč si pořídit krémové, přírodní rozjasňovače pleti i do své kabelky? 

S přírodním rozjasňovačem budou všichni vaši pleť obdivovat. Rozzáří vaši pleť a tím upozadí její nedostatky a vynese pšednosti - zejména kontury. V přírodním rozjasňovači od Ere Perez není ani kapka chemie, ale drží a funguje na 100 %. S perfektním make-upem tak zazáříte každý den v práci i večer na párty. Rozjasňovač se nanáší pod obočí, na lícní kosti, do středu čela a na rty. Všude, nebo jen někde – podle toho, co se vám bude nejvíce líbit. Vyzkoušet jeho aplikaci můžete i nad horní ret a na hřbet nosu. Přidejte ten nejlepší přírodní rozjasňovač do své kosmetické taštičky a buďte krásná bez chemie! Vybírejte ze dvou základních odstínů. 

1 položek celkem
ere-perez-vanilkovy-rozjasnovac
1 029 Kč

Rozjasněte svou krásu s rozjasňovačem Ere Perez Opojná vanilková vůně a hebká...

1430

Jak přírodní krémový rozjasňovač používat?  

Tak jako jiná přírodní líčidla je i krémový rozjasňovač plný vitamínů a minerálů, které pečují o pokožku. Ve složení kromě přírodní chminerálů najdete extrakty z rostlin, panenské oleje a másla. Přírodní rozjasňovače sou vhodné pro všechny typy pleti, protože jsou neuvěřitelně přizpůsobivé a lehké. Rozjasňovače neodmyslitelně patří k létu, glow looku, k party i nude líčení, službu udělají i při vytváření glamour looku. Využijete je tak i v zimě. Rozjasňovače se mohou nanášet na tváře, oční víčka, horní ret, dekolt a opticky prodlouží nohy, když se nanesou na holenní kosti. Rozjasňovač v lisovaném pudru se nejlépe nanáší kosmetickým štětcem s kulatou nebo šikmě střiženou hlavou. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů. Krémový nebo tekutý rozjasňovač se nanáší aplikátorem, houbičkou (vyzkoušejte tuhle) nebo prostě jen prsy. 

Krémové rozjasňovače jsou naše nejoblíbenější líčidlo!

Propadli jsme totiž kouzlu jeho lehkého třpytu a báječnému složení. Velmi přirozený třpyt vychází z kombinace minerálů a slídy — jako byste byla sluncem vy. Co dalšího najdete v přírodních rozjasňovačích? Například avokádový olej, olej z hroznových semen, vitamín E, vanilkový extrakt a kandelilový vosk. Všechny tyto látky vyživují pokožku a zanechávají ji vláčnou a hebkou. Tím se zvyšuje efekt přirozeného zdraví a záře.