Ere Perez Bio all-beauty Houbička na makeup 2ks

Značka: Ere Perez
529 Kč
Skladem
 • 100% rostlinného původu, biodegradabilní a veganská houbička pro dokonalou aplikaci makeupu!
 • Bezpečné pro citlivou pokožku
 • Cenově dostupné duo balení (dostanete 2 houbičky), 2 velikosti, "chiquita" a "grande"
 • Více hran pro přesnou aplikaci
 • Zero waste doplněk pro aplikaci makeupu, díky kterému podklad perfektně vpracujete do pleti!

Ere_Perez_loga

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranná kosmetická houbička vyrobená výhradně z biologicky odbouratelných materiálů na rostlinné bázi

All-Beauty Bio Houbičky jsou pevné, ale přesto měkké. Pleti po aplikaci makeupu dodávají hladký vzhled beze šmouh a okamžitě vylepšují váš oblíbený make-up. Špičatá houbička je navržena pro zvýšení krytí (kryvosti) nanášeného produktu a přesnou aplikaci make-upu

. Šikmá houbička je perfektní pro snadné konturování a kontrolovanou aplikaci.

Vaše pleť bude vypadat neuvěřitelně, ať už potřebuje jakékoli krytí! Jemně navlhčete houbičky a vpracujte svůj oblíbený základ nebo krémovou tvářenku/rozjasňovač do pleti.

Houbičky All-Beauty Bio Sponge jsou vyrobeny ze 100% biologicky odbouratelných materiálů. Po 3-6 měsících zkompostujte. Vítejte ve světě vysoce výkonné udržitelné krásy!

Bezchybný reálný instagramový filtr

 1. Vyberte si velikost houbičky, kterou potřebujete

 2. Navlhčete houbičku tak, aby se roztáhla a vymačkejte veškerou přebytečnou vodu

 3. Podkladový krém nebo tvářenku naneste na hřbet ruky a poťupkejte houbičkou

 4. Jemně nanášejte produkt pomocí houbičky na obličej drobnými pohyby

 5. Po každém použití houbičku důkladně vyperte mýdlem a čistou teplou vodou a nechte oschnout na dobře větraném místě

 6. Po nejdéle 6 měsících používání zodpovědně zlikvidujte ve svém kompostu

 7. Houbičky měňte každých 3-6 měsíců.

INCI:

Biopolyuretan: extrahovaný z kukuřice, manioku a šťávy z cukrové třtiny.

Ricinový olej a rostlinné pigmenty z květů

Ere-Perez

Ere-Perez
 

jsme průkopníky etické krásy aneb první makeup bez silikonů

Viděli jsme obrovskou mezeru na trhu. Na začátku roku 2000 bylo pro ženy těžké najít alternativu k make-upu naplněnému chemikáliemi. V roce 2002 jsme uvedli na trh jedinou přírodní řasenkou té doby a byli jednou z prvních značek, které nabízely vysoce výkonný netoxický make-up. Nyní, od roku 2008, nabízíme i péči o pleť! Vynecháváme škodlivé přísady a místo toho pečujeme o vaši pokožku superpotravinami a ultravýživnými přísadami z přírody. Čistá krása je totiž již v naší DNA.

 co je to etická krása?


Jsme krásky srdcem a svědomím. Náš přístup k novému druhu krásy ctí zdraví a pohodu lidí a planety. Usilujeme o důstojný původ všech složek, etické podnikání, udržitelná řešení, rozmanitost a inkluzivitu, laskavost a péči ve všem, co děláme. Podporujeme nižší spotřebu a kvalitní spotřebu. Všem nám jde o minimální krásu bez starostí a o vytváření věcí, které vydrží.

 

jaké hodnoty zastáváme v přírodním líčení?

 

vyhodyereperez

 
44

naše kořeny

jsme alchymií australské bohaté přírody a ekologického životního stylu s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury.

 o Ere


Každý, kdo Ere potká, souhlasí, že je na ní něco zvláštního. Možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví, možná dětství strávené v Mexiku s dědečkem lékařem, který Ere zasvětil do tajů tradičních mexických bylinek. Přirozený talent na výrobu domácích léčivých mastí a vášeň pro recepty na krásu přiměly Ere k tomu, zajímat se více o spojení přírody, péči o pleť a přirozené léčení. Ere získala bakalářský titul v oboru Výživa a certifikaci v naturopatii, léčbě Bachovými květinovými esencemi a akupunktuře.

Když Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím, stálr snila o své vlastní přirozené značce pro péči o krásu. V roce 2002 se její sen splnil a Ere Perez Natural Cosmetics se narodila v Bondi Beach v Sydney. Podle Ere přirozená krása spočívá v tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo – uvnitř i vně.

 42

 

australská butiková značka krásy - přírodní makeup i péče o pleť


Ere Perez je založena na vědeckém vývoji svých produktů a síle rostlin. Vytváří inovativní makeup a péči o pleť pro dnešní klienkty, které hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Naše receptury obsahují jedinečné ingredience superingrediencí vybrané pro jejich účinnost a revitalizační vlastnosti pro pokožku. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii méně je více. Naše 20 letá zkušenost na poli přírodní kosmetiky z nás dělá důvěryhodné lídry v poskytování čisté krásy. Jsme známí svými hvězdnými recepturami a multitaskingovými výrobky. Oslavujeme krásu, se kterou jste se narodili. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.
 
 
Ere_Perez_loga