NEW! Ere Perez Matující papírky Green Tea Oil

Novinka
Značka: Ere Perez
299 Kč
Skladem

Přírodní matující papírky se zeleným čajem, které vám dovolí zářit, ne se lesknout

  • zmatňují pleť a absorbují přebytečný maz
  • prodlužují životnost make-upu
  • obsahují green tea oil

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si zamilujete přírodní matující papírky na pleť Green Tea Oil (se zeleným čajem)? 

  • každý jeden matující papírek se pyšní vysokým obsahem antioxidantů
  • matující papírky jsou vyrobeny z ekologického měkkého konopného papíru
  • balení obsahuje 50 kusů matujících papírků

Rozzařte svou pleť a zbavte se nežádoucí mastnoty pomocí přírodních matujících papírků na pleť se zeleným čajem. To vše bez nežádoucího vlivu na váš make-up nebo zanechání nedokonalostí. Matující papírky Green Tea Oil absorbují mastnotu, eliminují lesk a zmatňují make-up. Díky extraktu ze zeleného čaje pomáhají také snížit zarudnutí a předcházet vyrážkám.

Jak používat přírodní matující papírky na pleť Green Tea Oil (se zeleným čajem)?

Opatrně vyjměte matující papírek z obálky a jemným poklepáváním naneste na pleť.  Soustřeďte se zejména na místa, která se ráda lesknou, jako jsou čelo, nos a brada. Po použití matující papírek uvážlivě zlikvidujte.

INCI 

Ekologický papír z konopné buničiny, extrakt ze zeleného čaje

Ere-Perez
 

jsme průkopníky etické krásy aneb první makeup bez silikonů

Viděli jsme obrovskou mezeru na trhu. Na začátku roku 2000 bylo pro ženy těžké najít alternativu k make-upu naplněnému chemikáliemi. V roce 2002 jsme uvedli na trh jedinou přírodní řasenkou té doby a byli jednou z prvních značek, které nabízely vysoce výkonný netoxický make-up. Nyní, od roku 2008, nabízíme i péči o pleť! Vynecháváme škodlivé přísady a místo toho pečujeme o vaši pokožku superpotravinami a ultravýživnými přísadami z přírody. Čistá krása je totiž již v naší DNA.

 co je to etická krása?


Jsme krásky srdcem a svědomím. Náš přístup k novému druhu krásy ctí zdraví a pohodu lidí a planety. Usilujeme o důstojný původ všech složek, etické podnikání, udržitelná řešení, rozmanitost a inkluzivitu, laskavost a péči ve všem, co děláme. Podporujeme nižší spotřebu a kvalitní spotřebu. Všem nám jde o minimální krásu bez starostí a o vytváření věcí, které vydrží.

 

jaké hodnoty zastáváme v přírodním líčení?

 

vyhodyereperez

 
44

naše kořeny

jsme alchymií australské bohaté přírody a ekologického životního stylu s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury.

 o Ere


Každý, kdo Ere potká, souhlasí, že je na ní něco zvláštního. Možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví, možná dětství strávené v Mexiku s dědečkem lékařem, který Ere zasvětil do tajů tradičních mexických bylinek. Přirozený talent na výrobu domácích léčivých mastí a vášeň pro recepty na krásu přiměly Ere k tomu, zajímat se více o spojení přírody, péči o pleť a přirozené léčení. Ere získala bakalářský titul v oboru Výživa a certifikaci v naturopatii, léčbě Bachovými květinovými esencemi a akupunktuře.

Když Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím, stálr snila o své vlastní přirozené značce pro péči o krásu. V roce 2002 se její sen splnil a Ere Perez Natural Cosmetics se narodila v Bondi Beach v Sydney. Podle Ere přirozená krása spočívá v tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo – uvnitř i vně.

 42

 

australská butiková značka krásy - přírodní makeup i péče o pleť


Ere Perez je založena na vědeckém vývoji svých produktů a síle rostlin. Vytváří inovativní makeup a péči o pleť pro dnešní klienkty, které hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Naše receptury obsahují jedinečné ingredience superingrediencí vybrané pro jejich účinnost a revitalizační vlastnosti pro pokožku. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii méně je více. Naše 20 letá zkušenost na poli přírodní kosmetiky z nás dělá důvěryhodné lídry v poskytování čisté krásy. Jsme známí svými hvězdnými recepturami a multitaskingovými výrobky. Oslavujeme krásu, se kterou jste se narodili. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.
 
 
Ere_Perez_loga