Představujeme vám 4 největší letní trendy v makeupu 2024

Ve Skinimalistce pečlivě sledujeme nejnovější světové trendy v líčení a promítáme je do své práce - protože makeup trendy nemusejí být složité, ani časově náročné. 

A tak vše naprosto splňuje naši představu o kosmetickém minimalismu: o pouhých několika kosmetických produktech, které s vámi budou doslova ve dne v noci, v rozpálené letní kanceláři i na dovolené u moře. Přírodní makeup i skincare od nás jsou vrstvitelné, multifunkční a v případě potřeby pouze přidáváte nebo ubíráte vrstvy a počet produktů. S naší péčí tak snadno dosáhnete capsulového stavu své kosmetické taštičky. Capsule není jen o oblékání, je skvěle aplikovatelná i do přírodního líčení a péče o pleť. A výhercem jste vy, vaše peněženka a pleť, které jednoduché a aktivními ingrediencemi nabité produkty dělají moc dobře a nepřetěžují ji :-)

 letni_makeup_trendy_liceni_merunkovy_sorber_ereperez

1. "Meruňkový sortbet" look

Nebojte se v rámci svého makeupu používat jedno multilíčidlo téměř všude! Aplikujte Bondi tvářenku v univerzálním, meruňkovém odstínu (mimochodem, název tohoto nejvíc trendy odstínu pro rok 2024 je Peach Fuzz) na oči, tváře i špičku čela a brady. Sluší 99% ženám!

.
.
.
.
.

 

letni_makeup_trendy_liceni_makeup_ereperez_modre_ocni_stiny

2. "Znovuobjevená modrá" třeba na festival..

Toto líčení je trochu náročnější, ale nebojte - kouzlo výrazných modrých očí spočívá v rozblendění modré jojobové tužky pomocí štětce po celém pohyblivém víčku. Štětečkem snadno vytvoříte i náznak linky, která je v tomto makeupu rozetřená jako oční stín. Přidání třpytek je už na vás - toto líčení vypadá skvěle i bez nich! Pamatujte na dokonalý podkladový makeup, začervenalá pleť by totiž v kombinaci s výraznými víčky nevypadala dobře. 

.
.
.
.
.

 

letni_makeup_trendy_liceni_ereperez_vyrazne_ocni_stiny_rty

3. "Zářivé oči & rty" look

Tento makeup očí i rtů je náš oblíbený! Kdy jindy než v létě si můžeme dovolit pohrát s barvičkami na rtech i na očních víčkách. Však v zimě zase budeme zvýrazňovat buď to nebo to :-) Na oči aplikujte mrkvové multilíčidlo v odstínu Hey, je to kombinace velmi šik fialové s růžovou. Slušet bude studeným barevným typům. 

.
.
.
.
.

 

letni_ereperez_trendy_liceni_makeupu_glowyskin_bronzer

4. "Glowy" sluneční look

Pokud bychom měli zvolit jeden makeup produkt, bez kterého se v létě 2024 prostě neobejdete, pak je to krémový bronzer. Tahle multifunkční věcička totiž dodá vašemu letnímu looku rozzářený vzhled a přirozeně vykonturuje čelo, tvář, nos a dokonce podbradek! Krémový bronzer se nejlépe doplňuje s krémovým rozjasňovačem. 

.
.
.
.
.

 

letni_makeup_trendy_liceni_ereperez

 5. Letní inspirace navíc: jednoduché svatební líčení

Ať vás již čeká role nevěsty nebo svatebního hosta, letos vsaďte na jednoduché tóny, které budou korespondovat s opálenou pletí. Léto si přímo žádá kombinaci pastelových odstínů, které můžete dle libosti nanášet ve formě očních linek i očních stínů. 

.
.
.
.
.