Nejlepší přírodní korektory

„Jak se mi i teď může udělat pupínek!“ Znáte to? My bohužel taky. Ale díky našim přírodním korektorům od Ere Perez to můžeme hodit za hlavu.

Ty nejlepší přírodní i BIO korektory totiž perfektně maskují nedokonalosti pleti a zároveň jejich složky pomáhají hojit zanícená místa. Korektory skryjí i kruhy pod očima či pomohou s péčí o pigmentové skvrny. Jsou jednoduše dokonalé a – jako všechno na našem e-shopu – jsou bez konvenční kosmetické chemie. Přírodní korektory jsou také nejlepší na pigmentové skvrny! Pokožku krásně vyživí. Vyzkoušejte malý zázrak!

2 položek celkem
ErePerez ArnicaConcealer 640x960 WEB All22
929 Kč

Korektor s arnikou zaručuje plné krytí pro sjednocenou pleť Kryje velmi tmavé kruhy...

1426
ErePerez LycheeCremeCorrector 640x960 WEB 05 Cinco20
989 Kč

Přírodní pleťový korektor pro zdravě rozzářený vzhled, který nevysušuje! krémová...

4399

Přírodní krémový korektor je klasika, která nezklame. Ty nejlepší korektory najdete u Ere Perez. 

K perfektnímu nanesení používejte kosmetický štětec na korektory. V naší nabídce najdete štětce z eko a recyklovaných materiálů. Nabídka krémových korektorů je široká, a to i ve světě přírodní kosmetiky. Vyzkoušejte tak kvalitní přírodní krémové korektory, které dobře skrývají nedokonalosti pleti a zároveň se je snaží řešit. Složení takových korektorů obsahuje například extrakty z bylinek, které mohou urychlit hojení kůže nebo mají přirozené antibakteriální vlastnosti. Krémový korektor nejlépe nanesete plochým pevným kosmetickým štětcem nebo konjakovou houbičkou. V naší nabídce najdete štětce z eko a recyklovaných materiálů.