Bronzery

Přírodní bronzery vykouzlí zdravé opálení, stačí vědět, jak na to.

První pravidlo zní: Vybírejte dobře akci, na kterou se přírodním bronzerem líčíte. Uprostřed zimy by totiž typicky letní líčení vypadalo přinejmenším podezřele. Ty nejlepší bronzery se však nepoužívají jen ve spojitosti s letním lookem. Využívají se také ke konturování a optickému tvarování obličeje. U nás najdete přírodní bronzery a bronzující produkty od značky Ere Perez, s přírodním (clean beauty) složením, které kromě přirozených tónů nabízejí také pečující složení bohaté na vitamíny a minerály.

Přírodní krémový nebo tekutý bronzer navíc můžete použít i jako oční stíny tón v tónu! 

3 položek celkem
ErePerez RicePowderBronzer Tulum 640x960 WEB15
od 929 Kč

Zlaté políbení od slunce, duo bronzer pro zdravý lesk! Bronzer je ve formě...

4716
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka-roma
od 929 Kč

Ta nejjemněji namletá přírodní tvářenka a bronzer 2v1. Navíc eco-refillable!...

4715
ErePerez CacaoBronzingPot Sol 640x960 WEB21
1 069 Kč

přírodní krémový bronzer s kakaem v elegantním plastic-free obalu vyživuje a dodává...

4841

Kompaktní bronzer je klasika — ty přírodní navíc pečují o pleť

Kompaktní přírodní bronzer ve formě lisovaného pudru je klasika — je skvělý na cestování, rychle se s ním nalíčíte a můžete jej vrstvit. Kromě opáleného looku se také skvěle postará o vaši pleť. Extrakty z rostlin, rostlinné vosky a másla vyživují pleť a zároveň nabízejí dokonalou ochranu pleti. Pudrový clean beauty bronzer nejlépe nanesete štětcem se širokou hlavou, multifunkčním štětcem nebo kabuki štětcem. Tenkým štětcem jej zapracujete do očních víček nebo rtů. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů.

Krémový či tekutý clean beauty bronzer se velmi snadno nanáší a vytváří úžasný opálený vzhled

V případě přírodních krémových bronzerů si také užijete báječné pečující složení, které obsahuje vitamíny, minerály a hydrataci. Vyberte si přírodní krémový bronzer z bambuckého másla, acai nebo rýžového oleje. Krémový bronzer můžete nanášet prsty nebo houbičkou.

Minerální přírodní bronzery jsou nejlepší a bohaté na vitamíny

A možná právě proto jsou v poslední době tak oblíbené. Zejména v přírodních minerálních bronzerech najdete extrakty z rostlin, rostlinná másla, oleje a vosky a vitamíny. Jako líčidla nabízejí efekt přirozeného opálení a zároveň výživu a ochranu pleti. Minerální bronzery se velmi snadno nanášejí, nejlépe štětcem s širokou hlavou. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů.

Náš tip: Zkuste doladit letní look nanesením bronzeru na klíční kosti, dekolt nebo holenní kost.