Ekosystémy přírodní kosmetiky Blissoma®

Holistická a organická péče o pleť BLISSOMA® představuje dynamické systémy péče o pleť, které pomohou překonat životní výzvy pleti vašich klientek. 

  Blissoma_Ekosystemy

 

SUSTAIN (UDRŽOVACÍ) = pro normální a smíšenou pleť 

RESCUE (ZÁCHRANNÝ) = pro problematickou pleť

SOOTHE (ZKLIDŇUJÍCÍ) = pro suchou, citlivou a vysoce reaktivní pleť

RENEW (OBNOVUJÍCÍ) = pro zralou pleť, hyperpigmentace a vrásky

DEFEND (OCHRANNÝ) = pro všechny typy pleti

 

KOSMETICKÉ PRODUKTY BLISSOMA® JSOU ROZDĚLENY PODLE TYPU A STAVU PLETI NA NÁSLEDUJÍCÍ EKOSYSTÉMY

 sustain-banner

EKOSYSTÉM SUSTAIN (UDRŽOVACÍ)

TENTO VITAMÍNOVÝ SHOT PRO PLEŤ PODPORUJE TRVALOU HARMONII, KTERÁ DODÁ POKOŽCE MĚKKOST, HYDRATACI A ZÁŘIVÝ VZHLED.

 TYP PLETI: Tato skupina produktů se skvěle hodí pro normální a smíšený typ pleti a poskytuje základní podporu v každém věku.

Jde vše dobře? Sustain pleti pomůže, aby to tak zůstalo. Tato skupina produktů dodává pleti všechny zásadní složky, které potřebuje, aby zářila. Produkty jsou dobře vyvážené, vytvořené speciálně pro pokožku jako zdravá strava plná vitamínů, omega mastných kyselin a omlazujících bylinek. Naše chytré receptury poskytují dlouhodobou hydrataci a zároveň prodyšnou konzistenci bez pocitu zátěže na kůži. Kompletní režim Sustain nabízí denní a večerní péči spolu s přirozenými procesy obnovy pokožky. Éterické oleje přidávají čisté, svěží aroma a doplňují benefity bylinek.

 

 

 

 

 rescue-banner

EKOSYSTÉM RESCUE (ZÁCHRANNÝ)

AKUTNÍ POMOC PŘI ZARUDNUTÍ, PODRÁŽDĚNÍ, ZANÍCENÍ, NADMĚRNÉ PRODUKCI MAZU. RESCUE NAVRACÍ PLEŤ DO ROVNOVÁHY.

TYPY PLETI: Tato skupina je vhodná pro pokožku se zarudnutím, ucpanými póry, která může produkovat nadměrné množství mazu. Může také pomoci pleti, která prožívá hormonální změny v jakémkoli věku. 

Všichni občas potřebujeme trochu pomoci. Proto je tu Rescue, který upraví vzhled problematické pleti. Cílené receptury hloubkově čistí póry a podporují zdravý mikrobiom. Použití správných bylinek na podrážděnou pokožku snižuje zarudnutí, takže se pleť může vrátit zpět do své krásy. Lehké textury hydratují bez ucpávání pórů a podporují rovnováhu produkce mazu, což znamená žádné výkyvy směrem k přemaštění nebo vysušení. Rescue nabízí akutní pomoc, ať už se jedná o dočasnou krizi nebo chronickou poruchu.

 

 

 

soothe-banner

EKOSYSTÉM SOOTHE (ZKLIDŇUJÍCÍ)

JEMNÉ A ZKLIDŇUJÍCÍ PRODUKTY PRO NEJLEPŠÍ VÝŽIVU A BOTANICKÁ “LOVING” PÉČE PRO POKOŽKU.

TYPY PLETI: Zklidňující produkty výborně sedí suché a extrémně citlivé pokožce, náchylné k alergiím v jakémkoliv věku. Snižují zarudnutí u všech typů pleti.

Mají vaše klientky extrémně citlivou pleť? Soothe nabízí úlevu od reaktivity. Bohaté rostlinné oleje obnovují vaši lipidovou vrstvu pokožky. To pomáhá udržet více hydratace v pleti a zvyšuje se její odolnost. Bylinky v těchto recepturách jsou vybrány pečlivým výzkumem, pomáhají snížit zánět a podráždění. Když kůže štípe, píchá, otéká a loupe se, potřebuje zvláštní péči, pohodlí a lásku. Soothe produkty toho poskytují pro pleť v nouzi opravdu mnoho.

 

 

 

 renew-banner

EKOSYSTÉM RENEW (OBNOVUJÍCÍ)

ENERGIZUJÍCÍ, REKONDIČNÍ PRODUKTY, KTERÉ NAPLNÍ KŮŽI ŽIVOTEM POSKYTNUTÍM POKROČILÉ VITALIZUJÍCÍ VÝŽIVY.

TYPY PLETI: Produkty Renew jsou ideální pro pokožku s potřebou obnovy. Specializují se na zralou pleť se suchostí, hyperpigmentací a jemnými vráskami, které mohou signalizovat známky hormonálních změn.

Vytvořte v pleti klientek nestárnoucí kvalitu. Obnova je způsob, jak znovu objevit zářivou zdravou krásu. Osvěžte unavené kožní buňky adaptogenními bylinami, které zlepšují vzhled barvy kůže a její pevnost. Pokročilé přírodní antioxidanty nahrazují to, co pleť ztrácí věkem a stresem. Surové rostlinné oleje podporují pružnost a zabraňují vzniku jemných linek. Suchost, zarudnutí, popraskání a další projevy hormonální bouře? Na to můžete odpovědět pomocí obnovujících produktů. Renew má vysokou léčivou vibraci a podporuje zdravou krásu v našem úžasném těle.

 

 

 

 defend-banner

EKOSYSTÉM DEFEND (OCHRANNÝ)

INTENZIVNÍ BYLINKY, MINERÁLY A ANTIOXIDANTY PRO OCHRANU KŮŽE PŘED STRESEM NÁROČNÉHO PROSTŘEDÍ.

 TYPY PLETI: Defend produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti každého věku k udržení zdraví a vzhledu kůže.

Poškození pleti se denně hromadí. Defend nabízí koktejl výkonných rostlin a ochranných látek pro opravu a posílení vzhledu pokožky vystavené slunci a znečištění. Tyto produkty dělají práci za nás. Přidávají důležité antioxidanty k neutralizaci volných radikálů vytvářených každodenním životem. Náš super populární minerální opalovací krém odráží široké spektrum světla, takže čas strávený na slunci je pro pokožku klientek bezpečnější. Naše sérum završí den sofistikovanou kombinací bylin, zabraňuje zhoršení hyperpigmentace a chrání vzhled kůže v její hlubší struktuře. Defend je strážce odrážející vše špatné.

 

Lze mezi sebou produkty kombinovat, i když patří do jiného Ekosystému? Jednoznačně ano, podle následujících pravidel...

Každý produkt je zařazen v příslušném ekosystému podle primárního určení, ale může vyhovovat i jiným typům pleti, které podle popisu spadají do jiného ekosystému. Pokud v daném ekosystému nenajdete určitý typ produktu, hledejte v jiném. 

Příklad: pokožka potřebuje najít rovnováhu, zbavit se začervenání a vyrovnat produkci mazu. Nejvíce pleti budou vyhovovat produkty z ekosystému Rescue, kde najdete tonikum, sérum, olej a masku. Chcete i čisticí produkt a hydratační komplex péče (krém)? Hledejte v dalších ekosystémech a vyberte si podle typu a/nebo stavu pokožky. Např. vyberte čisticí přípravek Obličejový Čistič & Odličovač FREE ze zklidňujícího ekosystému Soothe, pokud je pokožka citlivá. Je-li pleť normální nebo smíšená a nereaktivní, vyberte si Jemný Obličejový Čistič s Rýží FRESH z udržovacího ekosystému Sustain, ale sedět pleti bude pravděpodobně i již zmiňovaný Obličejový Čistič & Odličovač FREE pro citlivou pleť.

Produkty značky Blissoma® jsou silné a plné účinných látek. Každá profesionálka, ať již kosmetička nebo majitelka obchodu či poradkyně, která chce začít s kosmetikou Blissoma u nás absolvuje vstupní školení Blissoma® skin therapy™. Je nezbytné pro naučení se výběru produktů, sestavení kompletní péče pro klientku nebo řešení problémů s pokožkou klientek pomocí Blissomy®. 

 

 

 

Proč pracovat se značkou Blissoma® tady. 

Pro jaké velkoobchodní odběratele je značka Blissoma® vhodná tady. 

Chcete vědět, jak pracovat se značkou Blissoma®?

Chcete vědět, kdo stojí za značkou Blissoma®?