Přírodní a BIO tvářenky

Přírodní a BIO tvářenky vám dodají šťavnatý zdravý vzhled! 

Ere-Perez

5 položek celkem
ErePerez TapiocaCheekColour Paris 640x960 WEB9
od 689 Kč

Elegantní Chic tvářenka v odstínech Paris / Tokyo. používejte i na líčení očí pro...

4713
holy2
869 Kč

Mrkvové multilíčidlo pro tváře, oči a rty Okouzlující odstíny pro všechny barevné...

1435
ere-perez-ryzova-tvarenka-bondi
od 929 Kč

Luxusní kompaktní tvářenka dva v jednom Rýžová tvářenka ve formě lisovaného pudru...

4717
ErePerez RicePowderRefill EP WEB 640x960 Brooklyn6
od 929 Kč

Ta nejjemněji namletá přírodní tvářenka a bronzer 2v1 Tvářenka a bronzer 2v1 ve...

4714
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka-roma
od 929 Kč

Ta nejjemněji namletá přírodní tvářenka a bronzer 2v1. Navíc eco-refillable!...

4715

Přírodní a BIO tvářenky a umí opticky vytvarovat obličej

Řada žen je ohledně zdravíček — tvářenek opatrná. Obávají se, že si vyberou špatný odstín tvářenky nebo že ji nanesou špatně a dopadnou jako Marfuša z pohádky o Mrazíkovi. Práce s přírodními a BIO tvářenkami je však jednoduchá, stačí dodržovat pár pravidel:

  • správný odstín zvolíte nejlépe podle svého barevného typu, doporučujeme si přečíst článek Jaký jste barevný typ?, tam zjistíte, jaké přírodní tvářenky vám budou slušet,
  • Sbírejte inspiraci u žen, jejichž styl obdivujete! Sledujte Instagram, Reels s přírodním líčením a také Youtube videa, kde vám šikovné amatérské i profi influencerky a (nejenom) vizážistky ukáží, jak obličej správně rozjasnit a vykonturovat.
  • BIO nebo přírodní tvářenku nanášejte na lícní kosti, můžete si pomoct dvěma způsoby: Buď se široce usmějte a naneste tvářenku na vystouplé tváře, nebo našpulte pusu, vtáhněte tváře dovnitř a následně tvářenku naneste těsně pod vytvarovanou horní linii lícní kosti. 
  • Používejte TEN správný kosmetický štětec. Ideální jsou husté a jemné kosmetické štětce od Ere Perez, na clean beauty tvářenky doporučujeme štětec na tvářenku nebo Multifunkční štětec. Aplikovat tvářenku můžete i Biodegradabilním aplikátorem - houbičkou

 

Ere-Perez

 

Jako přírodní tvářenku používejte i multifunkční produkty:

  • Rýžový bronzer a tvářenka Roma & Brooklyn 2v1— Objevte dva nádherně se doplňující odstíny pro každý typ pleti. Touto skvěle se s bronzerem doplňující tvářenkou vytvoříte synergické a svěží líčení. Pro lehký shimmer vzhled. 
  • Krémová multilíčidla s Mrkvovým pigmentem — krémové tvářenky mají konzistenci jako krém nebo mast / balzám. Nejlépe se nanáší prsty. Sedí všem typům pleti pleti a oceníte je zejména tehdy, pokud máte zralou pleť nebo se vám objevují první vrásky. Krémové produkty totiž na pokožce 30+ vypadají vždy lépe, než jejich lisovaní sourozenci a navíc jsou žhavým trendem posledních sezon! Krémovou tvářenku nikdy nenanášejte na pudr. Krémové tvářenky vytvářejí velmi přirozený look s dotekem rozjasnění. Mohou se používat jako vysoce pigmentovaný balzám na rty, rtěnka i jako oční stíny.
  • Vanilkový rozjasňovač — obsahuje kakaové máslo, olej z hroznů a candelilový vosk. Krásné přírodní ingredience zjemňují pokožku a chlubí se přirozeným obsahem vitamínů a antioxidantů. Nanášejte jej na místa, která si přejete zdůraznit - zejména v létě bude vaším nejlepším společníkem!
  • Multifunkční Coco Crayon vám nahradí rtěnku, tvářenku i oční linku. 
  • Vyzkoušejte Cheek & Lip Tint, který získal ocenění za Nejlepší výrobek roku 2019 od AVS (Asociace vizážistů a stylistů České republiky).  

 

Přečtěte si v Magazínu:

Jaký jste barevný typ?

Recenze na tvářenku 2v1 Ere Perez

Jednoduchý návod, jak čistit kosmetické štětce

 

Z krémové tvářenky si udělejte rtěnku

Krémové tvářenky připomínají krém či balzám. Většinou jsou v kelímku a nanáší se prsty nebo houbičkou, na rty štětečkem nebo opět prstem. Jsou velmi dobře pigmentované a vytvářejí lesklý look. Dobře drží, ale nesmí se nanášet na pudrovanou tvář. Mají 100% přírodní složení, které je obohacené o výživné a zvláčňující rostlinné extrakty, oleje a vosky.

 

Kompaktní tvářenka je skvělá na poličku. Krémovou noste v kabelce