Antonin .B

Webová stránka značky: Antonin .B

Antonin.B
 

Antonin .B

high-end pařížská značka BIO a přírodního vlasového stylingu & péče

 

"Ve vlasovém průmyslu jsem asi 15 let – začínala jsem jako modelka na vlasových přehlídkách, pak jsem ale rychle opustila přehlídkové molo a pracovala v zákulisí na různých pozicích. Díky této zkušenosti jsem pocítila, že mým snem je vytvořit si vlastní řadu vlasové péče. Kdybych měla koncept Antonin .B popsat jen pár slovy, řekla bych, že Antonin .B odráží poctivou kvalitu tradičních surovin zkombinovanou s postmoderním vývojem v kosmetice. Bylo pro mě důležité vytvořit produkty založené na ingrediencích, které odrážejí moje karibskými kořeny a zároveň vytvořit prostor pro naše moderní zájmy týkající se udržitelnosti a potěšení z našich rituálů krásy."

 

Antonin .B je o vytváření produktů z prémiových, vysoce kvalitních ingrediencí, které se hemží aktivními látkami. To znamená novou kategorii definující vlasovou péči, která poskytuje kvalitu a víceúrovňový výkon. Zastáváme ty nejvyšší standardy čistě přírodní organické péče o vlasy. Řada, kterou jsem stvořila, je záměrně malá, protože každý produkt v ní byl navržen pro multitasking a víceré použití. Jako tvůrce a stylistka pevně věřím, že víc nepotřebujete. Potřebujete jen to lepší! Jeden produkt by měl být schopen poskytnout více výhod, abyste mohli udržet svůj rituál krásy jednoduchý, příjemný a plně účinný.

 

Antonin .B je luxusní značkou

Antonín .B je ekochický. Věřím, že účinnost pochází ze synergií. Toho je dosaženo pomocí složitějších receptur, které jsou založeny na vysoce kvalitních složkách, které spolupracují. To je samo o sobě jistá forma luxusu. Co u nás nenajdete, je nadstandardní luxusní balení, protože většina našich investic MUSÍ jít do toho, co je uvnitř lahve.

 

Značka určená pro salony i péči na doma

Všechny receptury byly navrženy tak, aby je mohli používat profesionálové, ať už v salonu, na natáčení nebo v zákulisí show. Naše produkty ale fungují skvěle i pro koncentrovanou péči v domácím prostředí. 

 

Koncentrované produkty

Většina značek naplní své receptury vodou a levnými oleji, aby snížily své náklady a zvýšily své marže. Naše receptury neobsahují žádnou vodu a každý olej nebo složka, kterou používáme, skutečně slouží svému účelu: je aktivní nebo usnadňuje roztíratelnost, vstřebávání a texturu. Navíc nevyužijeme jen nezbytné vědecké minimum. Například ceramidy jsou aktivní v koncentraci 0,2 %. V pouštním séru používáme 1,3% ceramidy navíc k různým formám ceramidů přítomných v synergii olejů, které používáme v tomto složení. To znamená, že potřebujete velmi málo produktu, abyste začali vidět výsledky.

 

Veganská péče o vlasy a styling bez krutostí

Všechny produkty Antonin .B jsou certifikovány organizacemi PETA a One Voice. Všechny jsou certifikované jako veganské kromě jednoho jediného, který obsahuje organický a humánně sklizený med a včelí vosk. Skutečná krása totiž přichází s etikou.

 

Zvedáme úroveň péče o vlasy v clean beauty kvalitě

Naše standardy mají dvě části: to, co odmítáme a to, co si vybíráme. Obojí je stejně důležité. V tomto ohledu jsou naše standardy vyšší než standardy mezinárodně uznávaných Ecocert a COSMOS ceertifikací.

 

100 % ingrediencí, které používáme, pochází z přírody.
To znamená, že se v našich produktech nesetkáte s žádnou syntetickou složkou (byť mohla být hodnocena jako bezpečná pro použití v kosmetice).
Používáme prémiové ingredience, které jsou známé svou účinností.  
Naše receptury vytváříme ekologickým a udržitelným způsobem. 
Nepoužijeme chráněné nebo ohrožené druhy.
Používáme čisté suroviny s extrakčními procesy, které zachovávají jejich kvalitu.
Odmítáme testování na zvířatech v jakékoli fázi a kdekoli na světě.
Naše receptury se zaměřují na zdraví stejně jako na estetiku.

 

Antonin .B spojuje lásku prvotní tradice s moderní touhou po inovaci a maximální účinnosti!

Minimalistickou řadu přípravků propojuje pečlivý výběr rostlinných výtažků a extraktů tak, aby navrátily vlasům a vousům zdraví, sílu a mladost. Antonin .B nabízí profesionální produkty pro kadeřnické salony a holičství, které můžete použít i doma. Pečlivým výběrem esenciálních olejů a charakteristickou vůní poskytuje aromaterapeutický zážitek ženám i mužům. Antonin .B je Cruelty Free, složení je veganské, neobsahuje GMO a syntetické parfemace. Vše co Antonin .B vytváří, vytváří s láskou k přírodě, planetě a zvířatům.

antoninb (1)

4 položek celkem
antonin-b-ceramides-enriched-desert-serum-20-ml
od 490 Kč

Budou jej milovat muži i ženy! 100% přírodní výživa pro Vaše suché a poškozené vlasy...

3317
antonin--b-intenzivni-medove-maslo-30-ml
990 Kč

Výživná kúra/stylingový krém pro Vaše vlasy i vousy! 100% přírodní bohatá kúra pro...

1380
ALO 4517 cropped 683x1024
1 190 Kč

Gel/tužidlo na vlasy s karibským rumem a Aloe Vera 100% přírodní čisté rostlinné...

3316
antonin--b-texturovaci-sprej-100-ml
1 190 Kč

100% přírodní lak na vlasy s karibským rumem a Aloe Vera Stylový objem a tvar pro...

3315

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem