Skinimalistka™ - Přírodní kosmetický salon i velkoobchod

Skinimalistka_banner_1500x490

přírodní kosmetický salon a dodavatel přírodní pleťové & dekorativní kosmetiky

Specializujeme se na péči o pleť, dáváme přednost kvalitě před kvantitou, a již přes 10 let vám dodáváme organickou, přírodní i bio kosmetiku z celého světa. Za tu dobu si vaši přízeň získala třeba australsko-mexická Ere Perez známá svou nápaditostí a multifunkčností dekorativní kosmetiky, Blissoma z USA svým nadčasovým přístupem k péči o pleť v bio kvalitě, německá Ili Elua svou prozíravostí v oblasti sun care a Antonin .B svým francouzským šarmem vtěleným do přírodní vlasové kosmetiky.

Abychom si sami vyzkoušeli, co všechno obnáší přivést na světlo světa prvotřídní přírodní produkt, dali jsme vzniknout vlastní značce V., a podíleli se na vývoji, produkci a distribuci přírodní kosmetiky podporující zdravý ženský cyklus a intimitu. Umí být Skinimalistka ale také někdy maximalistkou? V péči o své klienty a podpoře svých obchodních partnerů rozhodně. Proto jsme pro vás v Hradci Králové otevřeli clean beauty salon s organickou péčí, ve kterém je možné všechny námi distribuované značky vyzkoušet doslova na vlastní kůži.

kosmeticky_salon_hradec_kralove organicky_salon_skinimalistka_1


Jste kosmetička nebo máte obchod a zajímá vás možnost práce s našimi značkami? Zajímá vás více k našemu salonu? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 731 067 977 nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese obchod@skinimalistka.cz


jak šel čas aneb od bio dekorativní kosmetiky po profesionální kosmetiku do salonu

2013 - začínáme se věnovat velkoobchodu a dodavatelské činnosti v oblasti přírodní kosmetiky
2015 - vytváříme pro vás e-shop s přírodní a vegan kosmetikou s pečlivě kontrolovaným složením
2023 - otevíráme pro vás přírodní kosmetický salon v Hradci Králové s čistě organickou péčí a clean beauty filozofií

v naší nabídce najdete přírodní rostlinnou kosmetiku, včetně té BIO

Každou značku pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byla v souladu s naší filozofií, která je postavena na vášni k přírodní kosmetice, hluboké úctě k přírodě a respektu k přirozené kráse. Každý člověk v našem týmu má svůj příběh a důvod, proč věří přírodní kosmetice. Všechny nás spojuje zkušenost, kdy přírodní kosmetika vyřešila naše problémy - akné, suchou i mastnou pleť, vrásky, zarudnutí nebo třeba alergii. Jste kosmetička, vizážistka nebo máte e-shop zaměřený na přírodní kosmetiku? Pak jste u nás správně. Stačí si jen vybrat.

skoleni_kosmeticky

 

dodáváme kosmetiku do kosmetických salonů

V našem salonu i velkoobchodě najdete značky, které mají zkrátka přesah. Prvotřídní  složení a kvalitu dnes již umí nabídnout nespočet producentů. My ale od značky očekáváme mnohem více. Chceme vědět kdo za ní stojí, jakou má filozofii, co vše může a chce nabídnout svým klientům, jaký má vztah k přírodě. Potřebujeme znát její hodnoty a názory na přirozenou krásu, praktičnost, multifunkčnost, udržitelnost a další aspekty, které vnímáme jako důležité pro výběr té správné značky přírodní kosmetiky. Jen tak můžeme říct, že víme co a jak děláme, s čím pracujeme. Jen tak vám můžeme poskytnout nadstandardní péči, kterou si zasloužíte, a poradenství, které vám bude dávat smysl.  


Blissoma_Logo-2019-teal

profesionální bio přírodní kosmetika do salonu - Blissoma®

Věříme jí, pracujeme s ní, prodáváme ji, obdivujeme její filozofii, nedáme dopustit na její někdy až neuvěřitelný efekt na pleť. Máme ji jednoduše rádi a vzbuzuje v nás něco, co ostatní značky ne. Uchvátila nás dokonce tak, že do jejích tajů a komplexní péče o pleť na základě 5 ekosystémů zasvěcujeme a školíme nové skin terapeuty. 

Blissoma® je holistická, organická a bylinná značka založená na základě celostního přístupu k pleti. Věří, že pleť vypadá nejlépe, pokud je zdravá. Jakékoliv kožní problémy, alergie nebo abnormality vidí jako odraz nerovnováhy v celém systému. Rovnováha se dá podle Blissomy® nastolit pomocí fytonutrientů - látek, které samy rostliny využívají ke své vlastní ochraně před vnějším světem. Blissoma® tyto látky z rostlin v nejvyšší možné míře za surova extrahuje a vytváří z nich produkty, které se ve složení pyšní až 75 % aktivních látek. Pro srovnání, normy pro přítomnost aktivních látek v kosmetickém průmyslu se pohybují v rozmezí 5-20 %. Díky takto silným přírodním extraktům dokáží produkty značky Blissoma® nejen řešit nejrůznější kožní problémy, jako jsou akné, alergie, pupínky, vrásky, zarudnutí, ekzém či hyperpigmentace, ale také se třeba vyhnout zbytečným konzervačním látkám. Blissoma® klade důraz na pravidelnost, kterou v péči o pleť sama nastavuje. Také ví, že méně je někdy více. Překombinovanost ve složení produktů nebo samotném konceptu péče o pleť byste u ní hledali jen velmi těžko. 

Blissoma® Rituals: 5 Ekosystémů

S vědomím, že i ta nejproblematičtější pleť může být zdravá a krásná, pokud jí vytvoříme ty nejlepší podmínky, představila Blissoma unikátní koncept ošetření a péče o pleť pomocí 5 ekosystémů. Ten pomáhá zjistit na co a proč pleť ošetřovaného reaguje a nabízí komplexní řešení na míru. Každému obchodnímu partnerovi proto nabízíme důkladné proškolení, a tím možnost stát se oficiálním skin terapeutem značky Blissoma.

spolupráce s Blissomou vám přinese

 • dokážete odborně analyzovat co a proč se děje s pletí vašich klientů
 • budete umět erudovaně vysvětlit, poradit a naučit klienta, jak se o pleť starat
 • dokážete poskytnou komplexní poradenství a péči o pleť pomocí jediné značky
 • budete moci pracovat v koncepčně uchopených ošetřeních a skutečně řešit nejen povrchové problémy pleti
 • budou vám k dispozici výhodná kabinetní balení, včetně produktového průvodce a návodu, jak poznat alergie na méně obvyklé látky v češtině

 


kosmeticke_stetce profesionalni_kosmetika

co pro nás znamená pojem bio kosmetika?

Stejně jako není všechno zlato, co se třpytí, není všechno BIO, co se tak tváří. Etiketa „BIO" například nezaručuje, že takto označená bio kosmetika neobsahuje živočišné látky, ani že nebyla testovaná na zvířatech. Přírodní kosmetika vlastní často řadu nezávislých certifikátů, které zaručují přírodní původ, rostlinný původ i ekologickou produkci. Místo chemie jsou použity výtažky z bylinek, pečující oleje nebo minerální pigmenty. Jenže kosmetika podléhá fenoménu zvanému greenwashing. Proto každého, s kým spolupracujeme, pečlivě prověřujeme, díváme se na certifikace, zajímáme se o každou jednotlivou látku ve složení, ptáme se na rozložitelnost obalů a dopad výrobního procesu na životní prostředí. BIO značka, se kterou pracujeme my, splnila všechna pro nás důležitá kritéria na výbornou, a proto můžeme produkty od Blissomy rozmazlovat a hýčkat i vás.

co pro nás znamená přírodní kosmetika a rostlinná kosmetika?

U Skinimalistky™ nenajdete polopřírodní produkty. U každého výrobku dbáme na uvádění kompletního složení . Navíc nabízíme jen kosmetiku rostlinného původu. Jedinou výjimku tvoří včelí vosk, který je vždy certifikovaný a pochází výlučně z ekologické produkce. Veškerý palmový olej používaný v produktech v naší nabídce je ekologického původu (většinou z volného fair trade sběru či kontrolovaného zemědělství), a nebyl kvůli němu vypálen žádný prales. 

"Opravdová šetrná přírodní kosmetika neobsahuje parabeny, chemické konzervanty, agresivní pěnidla (například SLS), PEGy, ropné produkty, emulgátory, hormonální disruptory. Ani méně známé škodlivé složky pro tělo a zvířáta, jako jsou karmín, propylenglykol, přemíru glycerinu, hedvábí, šelak, nanočástice."

 


Ere-Perez

profesionální přírodní dekorativní kosmetika - Ere Perez

Spojením mexické barevnosti a temperamentu s australskou touhou po svobodě, slunci a větru ve vlasech, vznikla dnes již ikonická značka organické dekorativní kosmetiky Ere Perez. Zatímco jméno dostala po své spoluzakladatelce, o její slávu, šarm a exkluzivitu se zasloužila sama matka příroda. Tato butiková značka klade důraz na praktičnost, multifunkčnost, a ve svých produktech velmi ráda využívá síly super ingrediencí, jako jsou papája, arnika, cypřiš, fíky, avokádo nebo třeba liči. Věří, že make-up má nejen zkrášlovat, ale také pečovat a vyživovat. Proto v její nabídce najdete kompletní dekorativní kosmetiku, která nejen že perfektně líčí, ale každý její jednotlivý kousek navíc obsahuje některou ze složek pro podporu zdraví a krásy pleti.   

spolupráce s Ere Perez vám přinese

 • budete schopna poskytnout prvotřídní líčení čistě přírodní rostlinnou kosmetikou
 • budete umět klientů vysvětlit výhody přírodních líčidel a jejich pozitivní vliv na zdraví pokožky
 • budete pracovat s praktickými a multifunkčními produkty, které vám pomohou zefektivnit vaši práci a zkrátit dobu líčení

logoilielua

opalovací krémy na obličej pod make-up - Ili Elua

Německá značka Ili elua byla založena poté, co jejím zakladatelkám došlo, že jejich vrásky a různé kožní problémy možná vůbec nesouvisí s věkem. Vznikla tak značka specializující se na přírodní opalovací krémy, jejímž úmyslem je rozšířit povědomí o tom, jak důležité je chránit pokožku před UV zářením. 

spolupráce s Ili Elua vám přinese

 • budete umět klientům vysvětlit důležitost ochrany pleti před slunečním zářením jako prevenci kožních problémů
 • budou vám k dispozici  produkty které jsou vhodné pod make up, a to bez výjimky
 • dobrý pocit z toho, že pracujete se značkou, která má strategii udržitelnosti a  dbá na ekologii obalů

prirodni_kosmetika_salon

Objevte kouzlo přírodního pleťového ošetření v Hradci Králové  

Holistická péče o pleť, kosmetické rituály, nejlepší přírodní make-up nebo CLEAN BEAUTY líčení? To vše umíme v kosmetickém salonu v Hradci králové, který jsme pro vás otevřeli, abyste měla kde trávit chvilky pro sebe. Luxusní interiér a božská atmosféra pohladí vaši duši, o tělo se postará zkušená kosmetička nebo vizážistka. Vždy s respektem k vám, vaší přirozené kráse a láskou k přírodě. Svěřte se do naší péče a dovolte nám postarat se o vás.

Ten nejlepší přírodní makeup se pozná…

Ve Skinimalistce dobře víme, jak velmi důležité je kvalitní péči o pleť doplnit také stejně kvalitním a přírodním make-upem. Pečovat o pleť konvenční kosmetikou, a pak se ji snažit zachránit přírodním make-upem nebo obráceně, jednoduše už nedává smysl z logiky věci. Proto se u nás v salonu vaše pleť setká jak s prvotřídní bio kosmetikou pro péči o pleť značky Blissoma, tak s přírodní dekorativní kosmetikou značky Ere Perez. O dostatečný SPF faktor se pak postará německá značka vyvíjející opalovací krémy na obličej vhodné i pod make-up Ili Elua.

Co vás v přírodním kosmetickém salonu čeká?

Po pečlivé diagnostice vaší pleti spolu nastavíme přírodně-kosmetické rutiny v péči o pleť a v líčení. Důraz klademe na důkladné a hloubkové čištění pleti, kvalitní výběr produktů na míru, a zdravou kůži, nenarušenou drastickými metodami. Jelikož nejsou naše ošetření čistě olejová, dokážeme vyřešit i problematické typy a stavy pleti. Pomůžeme vám také se správnou volbou SPF ochrany, kterou považujeme za jednu z nejlepších možností prevence vzniku vrásek a pigmentových skvrn, a vybereme spolu ten nejvhodnější opalovací krém na obličej. Objednejte se tady. 


 

Jste kosmetička nebo máte obchod a zajímá vás možnost práce s našimi značkami? Zajímá vás více k našemu salonu? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 731 067 977 nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese obchod@skinimalistka.cz