Ere Perez Liftingový Gua Sha Kámen na obličej

Značka: Ere Perez
849 Kč
Skladem

Díky pravidelné masáži Gua Sha (Guasha) kamenem získáte mladší vzhled a vypnete kontury!

 • Masážní terapeutická pomůcka pro krásu
 • Gua Sha stimuluje kožní buňky a nastartuje mikrocirkulaci v obličeji.
 • Pro přirozený lifting tváře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co si u Gua Sha kamene zamilujete?

 • Vysoce kvalitní křemen - čirý křišťál
 • Guasha má terapeutické účinky a liftingový efekt
 • Vyvinut na základě tradiční masážní metody Gua Sha
 • Přizpůsobí se přirozeným konturám tváře

Jak na ranní/večerní Gua Sha obličejovou masáž podle Ere Perez?

 • Umyjte si ruce a vyčistěte pleť. Nejlépe pomocí této Ere Perez Ginkgo micelární vody.
 • Aplikujte sérum nebo pleťový olej, jak jste zvyklí.
 • Čelo: jemně masírujte od obočí směrem nahoru k linii vlasů.
 • Oční okolí: postupujte od vnitřního koutku oka směrem k linii vlasů.
 • Lícní kosti: jemně masírujte směrem od lícních kostí k linii vlasů.
 • Rty: opakujte 6 krát pohyb po rtech tam a zpátky.
 • Brada a linie čelisti: postupujte od centrální části brady směrem k uším a po kontuře dolní čelisti.
 • Krk: lehce masírujte směrem od brady dolů po linii krku.
 • Pro účinnou stimulaci v rámci kosmetické rutiny používejte jednou denně po dobu jedné minuty.
 • Doporučujeme jednou týdně obličejovou masáž po dobu 3 - 5 minut.
 • Používejte společně s luxusní pleťovou kosmetikou od Ere Perez - Ere Perez SOS Papájová marmeláda nebo Ere Perez Cypřišový pleťový nektar.
 • Masírujte obličej jemnými krouživými pohyby.
 • Zarudnutí pleti znamená, že proces probíhá správně.
 • Pro chladivý efekt kámen před použitím nechte v lednici.

ErePerez-QuartzSulpt&LiftFaceStone-640x960-WEB2 ErePerez-QuartzSulpt&LiftFaceStone-640x960-WEB8

 

Opravdu gua sha funguje?

Masážní kámen gua sha se v posledních letech stal neodmyslitelnou součástí každodenní péče o pleť. Důkazem je bezpochyby i to, že na sociálních sítích se objevuje čím dál více videí na kterých propagátoři kamene gua sha slibují, že tento masážní kámen na obličej zajistí pleti mladistvý vzhled, vyhlazení vrásek či vypne povadlé kontury obličeje.

Co je gua sha?

Jedná se o prastarou techniku tradiční čínské medicíny. Čínský znak pro “Gua” (刮) se skládá ze znaku pro “jazyk”‘ vlevo a “nůž” vpravo. Čínský znak pro “Sha” (痧) se skládá z “nemoc” nahoře a “písek” dole. Zatímco dnes se k provádění této techniky nejčastěji používá masážní kámen gua sha, v minulosti jste se mohli setkat také s kostí, mincí či dokonce lžičkou. Některé zdroje uvádějí, že se jedná o vůbec jednu z nejstarších forem tradiční čínské medicíny, které kdy byly zaznamenány, a zmínky o ní sahají až do doby kamenné. Tento lidový lék byl často používán k „odstranění nemoci“ a během vlády dynastie Ming (1368 až 1644) byl dokonce zapsán do hlavních lékařských textů té doby.

Jaké má masážní kámen na obličej gua sha účinky na pleť?

Napomáhá lepšímu prokrvení pokožky

Studie z roku 2007 dokazuje, že gua sha kámen dokáže v místech, která masírujeme, stimulovat krevní oběh. Z pohledu čínské medicíny jsou za celkové zdraví pokožky zodpovědné meridiány Tai Yin (složené z plic a sleziny) a Yang Ming (složené z tlustého střeva a žaludku). Tradiční čínská medicína říká, že správným používáním masážního kamene na obličej gua sha tyto meridiány stimulujete a vysíláte svému tělu signál, že masírovaná oblast potřebuje zvýšit cirkulaci krve.

Podporuje pozitivní dopad kolagenu na pleť

Právě probíhající studie napovídají, že gua sha pomáhá buňkám produkovat kolagen. Pokud se toto tvrzení potvrdí, mohl by gua sha kámen pomoci snížit otoky obličeje, zjemnit jemné linky a vrásky,  nebo přispět k rozjasnění pleti.

Snižuje zánět a bojuje proti zarudnutí pleti

Věda zjistila, že gua sha má přímý vliv na zánět. Studie naznačují, že kámen gua sha může pomoci dočasně zmírnit bolest a napětí v určitých částech těla. Gua sha se totiž neomezuje pouze na obličej, ale lze jej použít také na záda a ramena.

Tvaruje obličejové svaly

Při použití v oblasti čelisti a lícních kostí může gua sha pomoci uvolnit napjaté obličejové svaly a dodat obličeji vytvarovanější vzhled. Zde je nutno podotknout, že za “vyrýsovanější” vzhled čelistí, lícních kostí a dalších částí obličeje může právě stimulace obličejových svalů, a ne pálení tukových buněk v lipidových vrstvách pokožky, jak se některá videa na sociálních sítích snaží naznačit.

Stimuluje lymfatický systém

Je všeobecně známo, že k tomu aby se člověku v těle rozproudila lymfa, je třeba dostatek pohybu, pestrá strava, dostatek tekutin a správné dýchání. Co už je známo méně, je to, že správné proudění lymfy dokáže podpořit právě i kámen gua sha. Věří se, že správné používání gua sha dokáže stimulovat lymfatický systém, což vede ke snížení zadržování tekutin v těle a následnému snížení otoků obličeje nebo třeba zmírnění projevů či úplnému odstranění celulitidy.

Podporuje imunitní systém

Po gua sha mohou sáhnout i lidé se slabým imunitním systémem. Zvlášť užitečný by mohl být pro ty, kteří mají tendenci snadno se nachladit nebo bojují se sezónními alergiemi. Podle tradiční čínské medicíny totiž stimulování určitých oblastí pomocí gua sha pomáhá rozproudit a vyčistit necirkulující krev, lymfu a odvést z těla nežádoucí toxiny. Zde je důležité upozornit, že vizuálními projevy tohoto “čištění” může být cokoliv do lokálního zarudnutí až po lehké modřiny, které ale během několika hodin až dní zmizí.

 
Ere-Perez
 

jsme průkopníky etické krásy aneb první makeup bez silikonů

Viděli jsme obrovskou mezeru na trhu. Na začátku roku 2000 bylo pro ženy těžké najít alternativu k make-upu naplněnému chemikáliemi. V roce 2002 jsme uvedli na trh jedinou přírodní řasenkou té doby a byli jednou z prvních značek, které nabízely vysoce výkonný netoxický make-up. Nyní, od roku 2008, nabízíme i péči o pleť! Vynecháváme škodlivé přísady a místo toho pečujeme o vaši pokožku superpotravinami a ultravýživnými přísadami z přírody. Čistá krása je totiž již v naší DNA.

 co je to etická krása?


Jsme krásky srdcem a svědomím. Náš přístup k novému druhu krásy ctí zdraví a pohodu lidí a planety. Usilujeme o důstojný původ všech složek, etické podnikání, udržitelná řešení, rozmanitost a inkluzivitu, laskavost a péči ve všem, co děláme. Podporujeme nižší spotřebu a kvalitní spotřebu. Všem nám jde o minimální krásu bez starostí a o vytváření věcí, které vydrží.

 

jaké hodnoty zastáváme v přírodním líčení?

 

vyhodyereperez

 
44

naše kořeny

jsme alchymií australské bohaté přírody a ekologického životního stylu s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury.

 o Ere


Každý, kdo Ere potká, souhlasí, že je na ní něco zvláštního. Možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví, možná dětství strávené v Mexiku s dědečkem lékařem, který Ere zasvětil do tajů tradičních mexických bylinek. Přirozený talent na výrobu domácích léčivých mastí a vášeň pro recepty na krásu přiměly Ere k tomu, zajímat se více o spojení přírody, péči o pleť a přirozené léčení. Ere získala bakalářský titul v oboru Výživa a certifikaci v naturopatii, léčbě Bachovými květinovými esencemi a akupunktuře.

Když Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím, stálr snila o své vlastní přirozené značce pro péči o krásu. V roce 2002 se její sen splnil a Ere Perez Natural Cosmetics se narodila v Bondi Beach v Sydney. Podle Ere přirozená krása spočívá v tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo – uvnitř i vně.

 42

 

australská butiková značka krásy - přírodní makeup i péče o pleť


Ere Perez je založena na vědeckém vývoji svých produktů a síle rostlin. Vytváří inovativní makeup a péči o pleť pro dnešní klienkty, které hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Naše receptury obsahují jedinečné ingredience superingrediencí vybrané pro jejich účinnost a revitalizační vlastnosti pro pokožku. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii méně je více. Naše 20 letá zkušenost na poli přírodní kosmetiky z nás dělá důvěryhodné lídry v poskytování čisté krásy. Jsme známí svými hvězdnými recepturami a multitaskingovými výrobky. Oslavujeme krásu, se kterou jste se narodili. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.
 
 
Ere_Perez_loga