FAQ - Nejčastější otázky a odpovědi

Pokud jste na našich webových stránkách nenašli, co jste hledali, zkuste se podívat sem do FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Proč si vybrat kosmetický salon Skinimalistka?


Pracujeme v krásném prostoru výhradně s profesionální organickou pečující kosmetikou a clean beauty dekorativní kosmetikou té nejvyšší kvality, kterou máme v exkluzivní distribuci (jsme tak jediným oficiálním distributorem níže uvedených značek na českém a slovenském trhu). Při kosmetických ošetřeních pracujeme s holistickou a organickou kosmetickou značkou Blissoma® z USA a líčíme clean beauty dekorativní kosmetikou značky Ere Perez z Austrálie. Ke každému z vás přistupujeme naprosto individuálně, komplexně a diskrétně a naším cílem je vaše zdravá a spokojená pokožka. Záleží nám na vašem soukromí a tak je v salonu vždy pouze jeden klient a jeden specialista. Vážíme si našich stálých zákazníků a odměňujeme je speciálními výhodami.

 

Kde najdu váš salon, kde zaparkuju a jak máte otevřeno? 

Naleznete nás na adrese Horova 1767/26 v Hradci Králové. Parkovat je možné přímo před salonem, v boční ulici nebo před budovou Bavlna. Pokud cestujete městskou hromadnou dopravou, vystupte na autobusové zastávce Bavlna. Náš salon najdete v nové, rohové a prosklené budově. Vchod je vlastní, přímo z ulice. Otevřeno je podle objednaných služeb. Volné termíny vždy naleznete v našem rezervačním systému, včetně víkendů a večerních hodin. Odpočinout si tak u nás můžete, ať už máte jakoukoliv pracovní dobu či rodinné povinnosti. 

 

Jakou službu si mám vybrat? 

Chcete-li si dopřávat kosmetická ošetření, jako první službu si vyberte Vstupní konzultaci. Vstupní konzultace je nezbytnou vstupní branou k nám do salonu pro možnost následně absolvovat kosmetická ošetření. Vstupní konzultaci a více informací o ní naleznete zde v sekci Kosmetická ošetření & Konzultace a také níže zde ve FAQ. Chcete-li se nechat profesionálně nalíčit clean beauty dekorativní kosmetikou Ere Perez na nějakou zvláštní událost, vyberte si jednorázovou službu Ere Perez profesionální clean beauty makeup. Tato služba není určena pro nevěsty. Naleznete zde v sekci Líčení & Minikurzy. Chcete-li se naučit líčit přírodní dekorativkou a neplánujete k nám chodit na kosmetická ošetření, vyberte si jednorázovou službu Minikurz clean beauty líčení. Po vstupní konzultaci si můžete vybrat jakékoliv kosmetické ošetření, permanentku, masážní kúru, profesionální líčení nebo minikurz. Chcete-li absolvovat obličejovou liftingovou/madero masážní kúru, vyberte si permanentku na 6 nebo 12 obličejových masáží. Doporučujeme jedno masážní ošetření za 7-10 dní. Všechny služby naleznete zde v sekci Kosmetická ošetření a služby.

Chci koupit voucher na kosmetickou službu pro maminku, kamarádku, sestru, jako dárek komukoliv. Je to možné?


Ano. Vouchery na vstupní konzultaci, minikurzy a profesionální líčení zakoupíte u nás v salonu a na eshopu (v tištěné nebo elektronické podobě). Pokud chcete uplatnit voucher, zavolejte nám na telefonní číslo uvedené na voucheru a společně vybereme datum a čas objednání této služby. Na eshopu nenajdete voucher na kosmetické ošetření, protože před samotným kosmetickým ošetřením je nutné absolvovat vstupní konzultaci. Pokud máte zájem koupit současně voucher na vstupní konzultaci i kosmetické ošetření nebo chcete koupit voucher na kosmetické ošetření pro někoho, kdo už vstupní konzultaci absolvoval a je naším stávajícím klientem, napište nám nebo zavolejte. I s těmito variantami počítáme.

 

Chceme přijít na minikurz ve dvou/třech ve stejný den a čas, je to možné?  

Ano, je možné absolvovat minikurz ve více lidech, čas minikurzu se ale prodlouží stejně, jako byste jej absolvovala každá sama. Minikurz je také třeba zaplatit za každou z vás jednotlivě, jelikož se během času, který spolu strávíme během jednoho minikurzu, nelze plnohodnotně věnovat více lidem. Zaregistrujte se na našich webových stránkách, vyberte si minikurz dle svého výběru a v rezervačním systému vyberte datum a čas pro první osobu, stejné datum a následující čas po první osobě pro druhou, případně třetí osobu. Všechny minikurzy naleznete zde v sekci Líčení & Minikurzy. 

 

Kolik stojí služby v kosmetickém salonu Skinimalistka? 

Pracujeme se špičkovými organickými a clean beauty produkty, neustále se pro vás vzděláváme a investujeme do našeho kosmetického salonu. Všechny ceny služeb naleznete zde.

 

Už jsem absolvoval/a vstupní konzultaci, jaké kosmetické ošetření si mám vybrat?  

Kosmetické ošetření vám sestaví náš dermální specialista na míru dle typu a stavu vaší pleti a na základě profesionální diagnostiky ze vstupní konzultace. Vy si vybíráte pouze ze dvou variant kosmetického ošetření a to buď Organické ošetření pleti Blissoma® rituals bez masáže nebo Organické ošetření pleti Blissoma® rituals s masáží. U obou variant kosmetického ošetření lze také zakoupit permanentku na 5 nebo 10 ošetření. 

Můžu vynechat vstupní konzultaci a přijít rovnou na kosmetické ošetření? Pokud ne, proč?  

Je nám líto, ale vstupní konzultaci vynechat nemůžete, protože je nezbytnou součástí konceptu našeho salonu.

A proč? Tento způsob “práce” s klienty se nám velmi osvědčil a máme na něj skvělé ohlasy. Při sestavování konceptu vstupní konzultace jsme se inspirovali v zahraničí, kde je tento typ služby úplně běžný. K pokožce přistupujeme holisticky a komplexně, už to si žádá svůj čas. Potřebujeme vás poznat (a vy nás), poznat minulost vaší pleti, čím si prošla, jak se o ni aktuálně staráte, vaše alergie, imunitu atd. Projdeme krok za krokem vaši domácí péči a případné nedostatky. Vaše edukace je podle nás naprosto zásadní, abyste porozuměli tomu, co je a není vhodné pro vaši pleť. Naším cílem je také ušetřit vám peníze za nakupování produktů a pomůcek, které nepotřebujete nebo nejsou vhodné pro váš typ a stav pleti. Chceme, abyste o péči o pleť přemýšleli jako o investici do zdraví své pokožky.

Co tedy vstupní konzultace ve zkratce obsahuje?

 • podrobná individuální konzultace péče o pleť na míru vašim potřebám + vyplnění klientské karty (nezbytné GDPR, kontraindikace kosmetického ošetření, výsledky profesionální diagnostiky, použité produkty)
 • profesionální diagnostika pleti návrh na řešení případných problémů s pokožkou
 • sestavení kompletní domácí péče základní kosmetické ošetření (odlíčení, čištění, tonizace, hydratace, výživa, péče o oční okolí a rty)
 • denní líčení
 • Na základě výstupu ze vstupní konzultace vám pro příští návštěvu našeho salonu sestavíme organické kosmetické ošetření Blissoma® rituals na míru.

Další důvody, proč vstupní konzultaci děláme:

 • upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a jdeme s vámi co nejvíce do hloubky hned od samého začátku
 • často ani 120 minut při vstupní konzultaci nestačí k zodpovězení všech vašich otázek a proto se dalším detailům věnujeme i nadále při kosmetických ošetřeních, pokud to potřebujete
 • je pro nás důležité, abyste se co nejkratší cestou dopracovali ke zdravé a spokojené pokožce
 • abyste pochopili, že klíčová je naše vzájemná dlouhodobá spolupráce, tzn. vy se doma o svou pleť správně a pravidelně staráte a my se o ni staráme profesionálně, aby naše společné úsilí mohlo přinést skutečné výsledky
 • aby váš makeup konečně vypadal tak, jak si představujete (základem je zdravá a dobře připravená pleť)
 • nechceme, abyste měli nereálná očekávání - věnujeme čas zmíněné edukaci a vyvracení mýtů, inspirujeme vás našimi postupy a zkušenostmi a pomáháme vám zařadit do běžného života správné kroky na cestě za vaší vysněnou pokožkou.