Blissoma®: Profesionální přírodní kosmetika do salonů

BLISSOMA_logo_

Profesionální přírodní kosmetika Blissoma® pro váš salon

Blissoma®, holistická a organická péče o pleť, je volbou stále většího počtu kosmetiček a profesionálů v oblasti péče o pleť, kteří pracují ve wellness centrech a nezávislých praxích po celém světě. Je profesionální holistickou přírodní kosmetikou vhodnou do salonů i pro prodejce kvalitní 100% čisté kosmetiky.

Vyzkoušejte si jako profesionálka Blissoma® rituals ORGANICKÁ OŠETŘENÍ PLETI za symbolickou cenu 500,-

aktuální termín: 23. 3. 2024 - pro objednání volejte a pište na tel. 731 067 977. Nebo se objednejte přes náš rezervační systém tady. 

Stavte se u nás v Showroomu / Školicím salonu v Hradci Králové a vyzkoušejte si ošetření Blissomou® na vlastní kůži. Nabídka je určena pro majitele obchodů s přírodní kosmetikou a kosmetičky. Ukázkové ošetření pleti je zdarma. Slouží pro to, abyste si vyzkoušel(a), zda vám profesionální kosmetika Blissoma® sedí pocitově, charakterem produktů, námi, lidmi, kteří s vámi komunikují a starají se o váš support během profesionální práce s produkty. Rezervace vašeho termínu je platná po úhradě 500,- Kč. Termín se rezervuje dopředu. 

 55

Pracujeme s celými bylinami. Blissoma® je energická značka rozdělená do péče o pleť podle 5 Ekosystémů s terapeutickou aplikací.

Výživné produkty z celých bylin překonávají a předčí konvenční ošetření a to bez podráždění pokožky. Čisté, holistické produkty péče o pleť využívají sílu extraktu z celých bylin, kořenů, květů, esencí. Přírodní značka Blissoma® se vyznačuje transparentností, ohleduplností k citlivé a alergické pokožce a pečlivým zaškolením, které absolvuje každá Blissoma® Skin Terapeutka. Na základě absolvování školení dostanete certifikát Blissoma®. K dispozici je Řada produktů pro prodej na domácí péči (použití salon, prodejna, e-shop) & Profesionální řada pro užití v kosmetických salonech (velká, kabinetní balení, silnější produkty).

 Blissoma_predapo

Velká profesionální balení 

Naše profesionální organická řada pro salony zahrnuje velká balení všech oblíbených receptur pro péči o obličej a zahrnuje exkluzivní výrobky pro kosmetické profesionály, které u jiných značek nenajdete, jako například 100% přírodní masážní olej Primeval nebo masážní gel pro problematickou pleť Flora. Bohatá podpora distribuce je ve formě důkladného zaškolení a marketingových materiálů pro diagnostiku pleti a diagnostiku pleťových alergií.

 57

Specializujeme se na problematickou a hypersenzitivní pleť

Podráždění a citlivost pokožky mohou být pouze povrchové, ale mohou mít také vnitřní příčiny. Přispívají k nim také životní styl a životní prostředí. Blissoma vám může pomoci zjistit, co vyvolává citlivost vaší pokožky díky unikátnímu konceptu ošetření Blissoma® Rituals: 5 Ecosystémů. Jakmile budete vědět, proč se vaše reakce dějí, budete se moci vyhnout látkám a situacím, které vám způsobují problémy. Ošetření lze sestavit nejenom bez olejů, ale i bez esenciálních složek. 

Všechny značky v rámci naší distribuce jsou přísně kontrolované tak, aby splňovaly veškeré nároky Evropské Unie pro prodej kosmetiky v EU. V našich cenících tak najdete CPNP čísla. Obaly i složení produktů splňují nejenom nezávislými organizacemi stanovené normy pro přírodní produkty, splňují veškeré nároky legislativy týkající se Ochrany spotřebitele v EU. 

56

Nemáme pouze olejové produkty. Certifikace HCS (Leaping Bunny) je u Blissomy samozřejmostí. Tato kosmetika je svým složením velmi čistá a netoxická.

Řady pro komplexní kosmetická ošetřeníBlissoma® Rituals obsahují produkty všech typů a je tak možné je nakombinovat opravdu pro každý typ a stav pleti a to i ty, které nesnesou olejová ošetření. 

system_pece_o_plet (1)_1Jak nás kontaktovat? 

Pro získání více informací o spolupráci nám prosím zanechte svůj e-mail níž na stránce včetně vašich firemních údajů nebo nám rovnou napište na: obchod@skinimalistka.cz

54

 Ecosystems-8x10sign-teal (1)SkinSteps-Sign