NEW! Cestovní Sada Štětců na Líčení Ere Perez

Novinka
Značka: Ere Perez
1 599 Kč
Skladem

sada štětců na líčení eko a vegan v praktické kosmetické taštičce

  • 6 v 1 ( sada 4 kosmetických štětců, pinzeta, kosmetická taštička)
  • Víceúčelové použití
  • Rukojeti s udržitelně získaným hliníkem, veganské štětiny

20lethistorieereperez

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eko veganská sada štětců na líčení - mini doplňky pro přesné i kouřové líčení. Tento základní set prémiových štětců na makeup je vyroben z jemných veganských štětin a udržitelně získaného hliníku. Tato pečlivě vybraná sada kompaktne balených doplňků k líčení v cestovních velikostech zahrnuje: 4 štětce na makeup, kartáček na řasy & obočí pro bezchybnou aplikaci. Vše spolu s mini pinzetou pro rychlou úpravu líčení na cestách je zabaleno v eko taštičce.

Cestovní sada štětců na líčení & make up obsahuje

1x Štětec na oční stíny

1x Kartáček na řasy & obočí

1x Štětec na rty & oční linky

1x Štětec na tvářenku & pudr 

1x Mini pinzeta

To celé baleno v ekologické, kompaktní taštičce na makeup

Pokyny pro péči: Štětce perte směrem od rukojeti po špičku štětin, důkladně opláchněte. Jemně vytvarujte zpět do požadovaného tvaru. Nechte uschnout na dobře větraném místě na rovném povrchu. 
 
Použité materiály: Rukojeti štětců a pinzeta 100% udržitelně získávaný hliník. Veganské BIO štětiny. 100% recyklovatelná kosmetická taštička z materiálu TYVEK, HDPE s recyklovatelnou polyesterovou podšívkou. 
 
Vyrobeno v Číně. 
 

Ere-Perez

 

Ere-Perez
 

jsme průkopníky etické krásy aneb první makeup bez silikonů

Viděli jsme obrovskou mezeru na trhu. Na začátku roku 2000 bylo pro ženy těžké najít alternativu k make-upu naplněnému chemikáliemi. V roce 2002 jsme uvedli na trh jedinou přírodní řasenkou té doby a byli jednou z prvních značek, které nabízely vysoce výkonný netoxický make-up. Nyní, od roku 2008, nabízíme i péči o pleť! Vynecháváme škodlivé přísady a místo toho pečujeme o vaši pokožku superpotravinami a ultravýživnými přísadami z přírody. Čistá krása je totiž již v naší DNA.

 co je to etická krása?


Jsme krásky srdcem a svědomím. Náš přístup k novému druhu krásy ctí zdraví a pohodu lidí a planety. Usilujeme o důstojný původ všech složek, etické podnikání, udržitelná řešení, rozmanitost a inkluzivitu, laskavost a péči ve všem, co děláme. Podporujeme nižší spotřebu a kvalitní spotřebu. Všem nám jde o minimální krásu bez starostí a o vytváření věcí, které vydrží.

 

jaké hodnoty zastáváme v přírodním líčení?

 

vyhodyereperez

 
44

naše kořeny

jsme alchymií australské bohaté přírody a ekologického životního stylu s nádechem bohaté mexické barvy a živé kultury.

 o Ere


Každý, kdo Ere potká, souhlasí, že je na ní něco zvláštního. Možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví, možná dětství strávené v Mexiku s dědečkem lékařem, který Ere zasvětil do tajů tradičních mexických bylinek. Přirozený talent na výrobu domácích léčivých mastí a vášeň pro recepty na krásu přiměly Ere k tomu, zajímat se více o spojení přírody, péči o pleť a přirozené léčení. Ere získala bakalářský titul v oboru Výživa a certifikaci v naturopatii, léčbě Bachovými květinovými esencemi a akupunktuře.

Když Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím, stálr snila o své vlastní přirozené značce pro péči o krásu. V roce 2002 se její sen splnil a Ere Perez Natural Cosmetics se narodila v Bondi Beach v Sydney. Podle Ere přirozená krása spočívá v tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo – uvnitř i vně.

 42

 

australská butiková značka krásy - přírodní makeup i péče o pleť


Ere Perez je založena na vědeckém vývoji svých produktů a síle rostlin. Vytváří inovativní makeup a péči o pleť pro dnešní klienkty, které hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Naše receptury obsahují jedinečné ingredience superingrediencí vybrané pro jejich účinnost a revitalizační vlastnosti pro pokožku. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii méně je více. Naše 20 letá zkušenost na poli přírodní kosmetiky z nás dělá důvěryhodné lídry v poskytování čisté krásy. Jsme známí svými hvězdnými recepturami a multitaskingovými výrobky. Oslavujeme krásu, se kterou jste se narodili. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.
 
 
Ere_Perez_loga