Testujeme novinky: Je rozjasňující moringový krém na pleť od Ere Perez tak boží, jak slibuje?

Moringa All-beauty Créme neboli Zkrášlující moringový krém je aktuální novinka z řady péče o pleť od Ere Perez. Když jsem pro vás dělala rozhovor v Austrálii, neodolala jsem, na tuhle novinku se taky vyptala a hned ji pro vás začala testovat. Díky tomu jsem krém otestovala v během léta, na pokožce zmožené sluncem a slaným oceánem, při přechodu z léta do české zimy a taky jak funguje během končící zimy a na začátku jara. Co myslíte, obstál ve všech těchto podmínkách?

Ere-Perez-zkraslujici-krem-moringa-recenze

Krém, který rozjasní pleť a je skvělou podkladovou bází pod make-up 

Cíl: Mladá a zářivá pokožka

Rozjasňující pleťový krém o sobě hlásá, že je prostě skvělý – nešetří označeními jako „skin hero“ nebo „váš nový základ každodenní péče“. Ere Perez si jako u každého produktu pohrává s obrázky a fotkami, ze kterých srší „kup si mě, jsem dokonalý“ – a nejenže to na mě opravdu funguje a Ere začíná převažovat na kosmetické poličce v koupelně, ale značka mě zatím nezklamala. 

Hlavní složky? Oleje a výtažky z moringy, meruňkový olej a citronový balzám s hruškou. 

Tubička s krémem ukrývá oleje a výtažky z moringy obsahující vitamín A, který v kosmetice zamezuje tvorbě vrásek. Mezi hlavní složky také patří meruňkový olej, který regeneruje pokožku a působí jako antioxidant, a citronový balzám s hruškou. Ten pleť rozjasní a krému dodá jemnou vůni. 
Moringový krém je určený pro suchou, unavenou a citlivou pokožku. Podle popisku má mít báječně jemnou konzistenci a má se hodit i jako podkladový krém pod make-up. Mimo to se pyšní certifikacemi Cruelty free, Vegan, Non GMO, We Support a NO CO2.  

/ere-perez-zkraslujici-moringovy-krem-50-g/

Poprvé v ruce, poprvé na obličeji, první večer s Moringa krémem

Taky milujete, když vybalíte nový kousek kosmetiky, a jste celí natěšení a zvědaví, jaký bude? Z papírové krabičky na mě vykoukla tubička  se zkrášlujícím moringovým krémem. Už abych ho měla na pleti.

První pocit? Krém je lehký, jemný, až hedvábný. A přesně taková je i vaše pokožka, když si ho na ni nanesete.
 
Poprvé jsem ho nanesla večer na odlíčenou, čistou pleť. Je opravdu velmi lehký a příjemně jemně voní. Bylo to, jako byste si na pokožku rozetřeli jemnou esenci, která se okamžitě vsákne, ale pleť zůstane jemná a hebká.  

Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2. To jsou certifikace přírodní kosmetiky Ere Perez 

Je moringový zázrak od Ere Perez opravdový Skin Hero, nebo ne?

Podle kosmetičky mám normální – v zimě sušší pleť. Ale já jí říkám divná pleť. Pokud používám moc mastné krémy určené na suchou pleť, začínají se mi tvořit pupínky. Když naopak používám moc jemné krémy, pleti nestačí a začínají se mi vytvářet šupinky. Potřebuji dvojí péči, něco jiného na léto, něco jiného na zimu. Proto jsem byla zvědavá, jak si s mou platí poradí Moringa all beauty créme Ere Perez.

V létě dokonalost, v zimě báječný na ráno, večer ho však potřebuji střídat s bezvodým balzámem 
Moringa All-beauty Créme v létě fungoval báječně. Od té doby, co jsem ho začala testovat, jsem už v Austrálii nic jiného nepoužívala. Byla jsem z něj nadšená. Byl jemný a v horkém létě fungoval skvěle. Ať už jsme strávili celý den na pláži a pleť byla vysušená sluncem a solí z oceánu, nebo se „potili“ ve stínu. Jemná péče byla přesně to, co jsem potřebovala.  

Když jsem se vrátila domů, teploty byly ještě pod nulou a já byla zvědavá, jak si krém vytvořený v zemi, kde za největší zimu považují 15 °C, poradí s pravou českou zimou a ledovým větrem. Nebudu vás napínat, v zimě na mou pleť bohužel nestačil. Po pár dnech se mi začaly dělat suché šupinky. Protože jsem si ho ale oblíbila, přemýšlela jsem, co pleti pomůže. Zjistila jsem, že v kombinaci s Papájovou marmeládou od Ere Perez funguje perfektně i v zimě. 

V našich podmínkách proto používám Moringa krém jako ranní péči o pleť. Nedokázala jsem se vzát toho, jak je jemný a hebký. Taky můžu potvrdit, že pod make-upem sedí skvěle. Večer však potřebuji něco „sytějšího“ – protože jsem si oblíbila bezvodé balzámy, zkusila jsem  na večer použít Papájovou marmeládu. A už u kombinace zůstala. Věřím však, že se Moringa dá kombinovat i s jakýmkoli jiným bezvodým balzámem, který pleti sedí. 
 
Verdikt?
Moringa v základu péče o pleť rozhodně zůstane. Moringa je skvělá na léto. Na mou pleť fungovala přesně tak, jak slibuje v popisku. Jen v zimě mi bohužel nestačila. Když jsem ji však zkombinovala s bezvodým balzámem na večer, jsem spokojená.

Na značku Ere Perez stále nedám dopustit. Nejdříve jsem zkoušela jejich pověstnou řasenku, pak pudr, paletku očních stínů, papájovou marmeládu a nyní moringový krém. Protože miluju zkoušení pečující pleťové kosmetiky, chystám se na další. A nemůžu si vybrat mezi Zeleným povzbuzujícím sérem a Cypřiškovým nektarem.

A po Instastories od Lucie van Koten pravděpodobně neodolám ani Tónovací rtěnce a tvářence v jednom. 

Přečtěte si další články o australské přírodní kosmetice Ere Perez:

Exkluzivně z Austrálie: Jak se rodí nápady v Ere Perez? A co ekologie?
Tvářenka Ere Perez funguje překvapivě lépe jako rtěnka
Ere Perez: Nejočekávanější dekorativka letošního léta je konečně u nás